Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGWWW
Okładka BiteFight (WWW)
OkładkaBiteFight (WWW)

BiteFight WWW

BiteFight to przeglądarkowa gra MMO, w której wcielamy się w toczące odwieczną wojnę monstra – wampiry lub wilkołaki. Naszym zadaniem jest przede wszystkim rozwój postaci i awans w hierarchii wybranej frakcji. BiteFight udostępniany jest za darmo na zasadzie free-to-play.

RPG | zagraj za darmo | wampiry | MMO | wilkołaki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

BiteFight Premiera WWW

1lutego2006

producent: Game Forge interactive wydawca: Gameforge AG Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do BiteFight

Path of Exile

Drakensang Online

BattleKnight

BiteFight jest dziełem deweloperów z niemieckiej firmy GameForge Productions. Jest to przeglądarkowy tytuł z gatunku MMO, zrealizowany z użyciem mechaniki i rozwiązań znanych z innych gier tego producenta i wydawcy, w tym m.in BattleKnight.

Tłem fabularnym BiteFight jest trwający od zarania dziejów konflikt pomiędzy wampirami i wilkołakami. Gracze mogą wcielić się w jedno z nocnych monstrów i stanąć do walki o panowanie nad światem.

Każdy wampir lub wilkołak w grze opisany jest za pomocą takich atrybutów jak: siła, obrona, zwinność, wytrzymałość, a także charyzma, doświadczenie i zdrowie. Zadaniem graczy jest przede wszystkim rozwój postaci w oparciu o złoto oraz - zależnie od wybranej frakcji – krew (wampiry) lub mięso (wilkołaki). Polując, pracując na cmentarzu i uczestnicząc w bitwach zyskuje się także doświadczenie, stopniowo awansując w hierarchii wybranej frakcji.

Najbardziej emocjonującym elementem rozgrywki są starcia z innymi graczami (ale tylko z przeciwnej strony). Każde walka trwa trzy rundy. Na jej wynik największy wpływ mają współczynniki graczy, choć twórcy dodali także element przypadkowości, co sprawia, że nawet teoretycznie słabszy z rywali może wygrać. Pojedynki kończą się automatycznie, gdy zdrowie jednego z walczących spadnie do poziomu 25%.

BiteFight pozwala graczom reprezentującym tę samą frakcję zrzeszać się w klanach, których liczba członków zależna jest od stopnia rozbudowania kryjówki. Przynależność do klanu pozwala korzystać ze specjalnych mocy, przydatnych zwłaszcza w walce.

Gra BiteFight udostępniana jest za darmo na zasadzie free-to-play. Niektóre opcje i przedmioty wymagają jednak uiszczenia określonej ilości Piekielnych Kamieni. Można je kupić z realne pieniądze lub sporadycznie uzyskać w grze.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 5,1 / 10 na podstawie 41 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe BiteFight: Odpowiednia dla każdego wieku.