Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms (PC)
OkładkaTom Clancy's Ghost Recon Phantoms (PC)

Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms PC

Tom Clancy's Ghost Recon Online

Firmowana nazwiskiem popularnego pisarza powieści sensacyjnych wieloosobowa gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP).

Akcji | TPP | zagraj za darmo | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms Premiera PC

Steam

10kwietnia2014

premiera światowa

10kwietnia2014

Gra przestała działać

1grudnia2016

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms

Counter-Strike: Global Offensive

Call of Duty: Black Ops

Battlefield Heroes

Tom Clancy's Ghost Recon Online to kolejna odsłona serii strzelanin sygnowanych nazwiskiem jednego z najbardziej poczytnych pisarzy political ficition, Toma Clancy’ego. Tytuł skupia się wyłącznie na rozgrywce sieciowej, pozwalając mierzyć się w taktycznych walkach nawet 16 graczom. Gra oparta jest na modelu free-to-play.

Ghost Recon Online – zgodnie z tradycją cyklu – znów przenosi nas w realistycznie odwzorowane lokacje z całego globu, będące teatrem zmagań najważniejszych współczesnych mocarstw. Wyposażeni w futurystyczny sprzęt wojskowy najwyższej klasy wraz z kilkuosobowym oddziałem, zmuszeni jesteśmy wykazać się taktycznym myśleniem, umiejętnością działania w zespole oraz celnym okiem. Mamy okazję wcielić się w jedną z trzech klas: szturmowca, specjalistę i zwiadowcę. Każdego z nich możemy wyposażyć w specjalistyczny gadżet charakterystyczny dla danej postaci. Przykładowo zwiadowca może posługiwać się kamuflarzem termooptycznym, szturmowiec tarczą, a specjalista rozłoży nad okolicą mały parasol ochronny, zmieniający tor wystrzeliwanych w naszą stronę pocisków.

Podczas zabawy awansujemy na kolejne poziomy doświadczenia, wzmacniamy nasze statystyki i zdobywamy nowe umiejętności oraz wzbogacamy posiadany ekwipunek o nowe rodzaje uzbrojenia. Każda z dostępnych klas postaci dysponuje umiejętnościami indywidualnymi (jak wspomniana tarcza) oraz zdolnościami wpływającymi pozytywnie na cały oddział. Ma to zachęcić graczy do jak najściślejszej współpracy z członkami swojego zespołu i kooperacyjnego stylu gry.

Tom Clancy's Ghost Recon Online to produkcja darmowa, ale wyposażona również w system mikropłatności. Osoby, które zadecydują się zapłacić twórcom otrzymują szybszy i łatwiejszy dostęp do szerszego wachlarzu uzbrojenia. Jednym z głównych celów studia Ubisoft Singapore przy projektowaniu tytułu było zadbanie o to, by uczestnicy zabawy korzystający z płatnych bonusów nie mieli znaczącej przewagi nad resztą graczy, dlatego wszystkie przedmioty w sklepie są do kupienia tak za walutę zdobywaną za postępy w grze, jak za realne pieniądze.

Tytuł ten oferuje także opcje społecznościowe, takie jak np. ranking najlepszych graczy czy system drużyn. Dla miłośników rozbudowanych statystyk przygotowano cały moduł prezentujący naszą wojskową karierę w postaci dziesiątków liczb i zestawień. Ponadto, system osiągnięć ułatwia śledzenie postępów w zabawie bez wnikania we wspomniane słupki liczb.

Akcję oglądamy z perspektywy trzeciej osoby, a oprawa graficzna utrzymana jest w oszczędnym kolorystycznie tonie znanym z poprzednich części serii. Na tle innych „darmowych” gier Ghost Recon Online oferuje jednak wysoką jakość wizulaną.

Ostatnia modyfikacja 21 listopada 2014

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-16  

Ocena użytkowników: 8,4 / 10 na podstawie 879 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.5 / 10 na podstawie 168 głosów czytelników.

Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms cena w dniu premiery: 54,90 PLN

Wymagania wiekowe Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms: Odpowiednia dla każdego wieku.

Tom Clancy's Ghost Recon Phantoms Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core i5 3 GHz
  • 3 GB RAM
  • karta grafiki 896 MB (GeForce GTX 260 lub lepsza)
  • 6 GB HDD
  • Windows XP(SP3)/Vista/7/8