Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 listopada 2011, 19:50

autor: Daniel "Soviet" Kłosiński

God of War IV - kolejna plotka z datą premiery

Na stronie Nowozelandzkiego sklepu internetowego znaleziono wzmiankę o God of War IV. Według umieszczonej informacji gra ma ukazać się 29 września przyszłego roku.

Co jakiś czas docierają do nas mniej lub bardziej wiarygodne doniesienia o pracach nad God of War IV. Tym razem informacje tego typu płyną z Nowej Zelandii. Wielobranżowy sklep internetowy Mighty Ape umieścił wśród asortymentu właśnie kolejną cześć przygód Kratosa. Według Nowozelandczyków premiera gry ma mieć miejsce 28 września przyszłego roku.

God of War IV - kolejna plotka z datą premiery - ilustracja #1

Strona z produktem okraszona jest logiem God of War IV, które szybko zidentyfikowane zostało jako produkcja fanowska. Rzekomą datę premiery zdają się potwierdzać wcześniejsze doniesienia z magazynu PSM3, w którym także pisano o wrześniu. GoW IV pojawiał się także w ogłoszeniach o pracy, kiedy to studio Sony w Santa Monica szukało autora grafik koncepcyjnych do produkcji umieszczonej w tym uniwersum, a wzmiankę o grze znaleziono także w CV jednego z pracowników Motion Logic Studios.

Wszystko wskazuje więc na to, że to nie koniec gier umiejscowionych w świecie wykreowanym przez Sony. Jeśli wszystkie plotki się sprawdzą, w najnowszej części zobaczymy kilka ciekawych nowości, z trybem multiplayer na czele.