Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 listopada 2011, 19:36

RaceRoom: The Game 2 – darmowy symulator jazdy od studia SimBin

Studio SimBin poinformowało o premierze RaceRoom: The Game 2, nowego symulatora jazdy, który od dzisiaj dostępny jest za darmo na stronie producenta.

Szwedzkie studio deweloperskie SimBin, specjalizujące się w produkcji symulatorów wyścigów samochodowych, poinformowało o premierze drugiej części darmowej gry zatytułowanej RaceRoom: The Game 2. Tytuł, którego instalacja waży około 1,1GB, można ściągnąć już teraz na oficjalnej stronie. Lecz zanim to zrobimy musimy zarejestrować się w serwisie RaceRoom Onlnie, który skupia społeczność fanów gier studia, takich jak GT Legends, RACE: The WTCC Game, RACE Pro oraz nadchodzącej kolejnej częsci GTR.

RaceRoom: The Game 2 – darmowy symulator jazdy od studia SimBin - ilustracja #1

RaceRoom: The Game 2 podobnie jak poprzednik korzysta z modeli aut, tras i silnika, które opracowano z myślą o starszych komercyjnych symulatorach studia. Nie znaczy to jednak automatycznie, że grafika znacząco odbiega od dzisiejszych standardów. Jeżeli chodzi o model rozgrywki, osoby, które miały okazje wypróbować którąś z gier wymienionych w pierwszym akapicie, powinny poczuć się jak w domu. Do dyspozycji graczy twórcy oddają pięć samochodów, są nimi Matech GT1, BMW 320si E90, Radical SR3 205BHP, Formula RaceRoom oraz Chevrolet Camaro. W porównaniu z poprzednią odsłoną powiększono zasób dostępnych tras. Ścigać możemy się na dwóch niemieckich torach, Hockenheimring (w trzech wersjach) i Nürburgring GP, włoskim Autodromo de Imola oraz amerykańskim Mazda Raceway Laguna Seca. Ściągając grę i rejestrując się w serwisie będziemy mieli dostęp do tablic wyników, a także do organizowanych przez producenta turniejów oraz eventów, w których na graczy czekają różnego rodzaju nagrody.