Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka GTR 3 (PC)

GTR 3 PC

Pełnoprawna trzecia odsłona kultowej serii wyścigowej, zapoczątkowanej w 2004 roku przez studio SimBin Development Team. Za jej powstanie odpowiadają twórcy oryginału, mający na swoim koncie inne popularne tytuły samochodowe, takie jak GT Legends czy RACE.

Wyścigi | samochodowe | multiplayer | elementy symulacyjne

PC Windows
Okładka GTR 3 (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

2022

GTR 3 to symulator wyścigów samochodowych, opracowany przez studio SimBin Development Team, które zasłynęło z wyprodukowania kilkunastu innych, udanych gier tego typu (m.in. GT Legends, GTR oraz seria RACE).

W GTR 3 gracze po raz kolejny otrzymali szansę przejęcia kontroli nad licencjonowanymi pojazdami z serii GT i WTCC oraz wzięcia udziału w zawodach rozgrywanych na kilkudziesięciu dokładnie odwzorowanych torach wyścigowych rozmieszczonych na całym świecie.

Grę utrzymano w stylu charakterystycznym dla studia SimBin. Otrzymaliśmy zatem symulację z prawdziwego zdarzenia, która jednak dzięki przyjaznym mechanizmom jest również przystępna dla początkujących miłośników motoryzacji. Zarówno pierwsi, jak i drudzy mogą cieszyć się nie tylko z uczestnictwa w rywalizacji z komputerem, ale także innymi graczami za pośrednictwem kilku trybów rozgrywki sieciowej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 9.1 / 10 na podstawie 425 głosów czytelników.

Gry podobne do GTR 3

Wymagania wiekowe GTR 3

odpowiednia dla każdego wieku

Gra GTR 3 ukaże się w 2018 roku
Gra GTR 3 ukaże się w 2018 roku

wiadomość2 lutego 2017

Szef studia SimBin w rozmowie z portalem RaceDepartment potwierdził, że gra GTR 3 ukaże się w 2018 roku. Tytuł powstaje na silniku Unreal Engine 4 i ma być skierowany zarówno do doświadczonych, jak i początkujących graczy. Platformy docelowe to komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Zapowiedziano GTR 3 - kolejną odsłonę symulacyjnej serii gier wyścigowych
Zapowiedziano GTR 3 - kolejną odsłonę symulacyjnej serii gier wyścigowych

wiadomość8 grudnia 2011

Firma SimBin uruchomiła oficjalną stronę internetową gry GTR 3, tym samym potwierdzając kolejną odsłonę pecetowej serii wyścigowej. Bardziej konkretnych informacji mamy doczekać się 15 grudnia.