Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka GTR 3 (PC)
OkładkaGTR 3 (PC)

GTR 3 PC

Pełnoprawna trzecia odsłona kultowej serii wyścigowej, zapoczątkowanej w 2004 roku przez studio SimBin Development Team. Za jej powstanie odpowiadają twórcy oryginału, mający na swoim koncie inne popularne tytuły samochodowe, takie jak GT Legends czy RACE.

Wyścigi | samochodowe | elementy symulacyjne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

GTR 3 Premiera PC

anulowana

producent: SimBin Development Team wydawca: SimBin Development Team Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

GTR 3 to symulator wyścigów samochodowych, opracowany przez studio SimBin Development Team, które zasłynęło z wyprodukowania kilkunastu innych, udanych gier tego typu (m.in. GT Legends, GTR oraz seria RACE).

W GTR 3 gracze po raz kolejny otrzymali szansę przejęcia kontroli nad licencjonowanymi pojazdami z serii GT i WTCC oraz wzięcia udziału w zawodach rozgrywanych na kilkudziesięciu dokładnie odwzorowanych torach wyścigowych rozmieszczonych na całym świecie.

Grę utrzymano w stylu charakterystycznym dla studia SimBin. Otrzymaliśmy zatem symulację z prawdziwego zdarzenia, która jednak dzięki przyjaznym mechanizmom jest również przystępna dla początkujących miłośników motoryzacji. Zarówno pierwsi, jak i drudzy mogą cieszyć się nie tylko z uczestnictwa w rywalizacji z komputerem, ale także innymi graczami za pośrednictwem kilku trybów rozgrywki sieciowej.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 9.1 / 10 na podstawie 435 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe GTR 3: Odpowiednia dla każdego wieku.