Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3X360
Okładka Asura's Wrath (PS3)
OkładkaAsura's Wrath (PS3)

Asura's Wrath

Wyjątkowo dynamiczny I efektowny slasher. Wcielamy się w nim w tytułowego Asurę, półboga i obrońcę ludzi, który został zdradzony przez swoich pobratymców. Nieustraszony wojownik poprzysięga zemstę na wszystkich przeciwnikach.

Akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Asura's Wrath Premiera

21lut2012

X360 PS3

producent: Cyberconnect2 wydawca: Capcom wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Asura’s Wrath to gra wykonana w konwencji hack & slash, w której zmierzymy się z przeciwnikami wykorzystując nadprzyrodzone moce naszego bohatera oraz boskie wsparcie.

Gra została zbudowana na bazie mitologii azjatyckiej przeniesionej w realia science fiction. Cała historia obraca się wokół starożytnych legend, których akcja toczy się w nowoczesnym, ale pełnym magii miejscu. Dzięki takiemu podejściu otrzymujemy bardzo nietypowy, a przy tym atrakcyjny świat.

Sterowany przez nas bohater jest półbogiem zdradzonym przez swoich braci. Jego córka została porwana, a on sam wygnany na Ziemię. Teraz napędzany gniewem stara się odzyskać utraconą pozycję.

Na drodze stają mu pozostali bogowie, którzy przyczynili się do jego zdrady, a teraz nie chcą dopuścić by Asura odzyskał dawną moc. Kierując poczynaniami bohatera, musimy zmierzyć się z poszczególnymi bossami, a walka z nimi stanowi jeden z ciekawszych elementów całej rozgrywki. Nasi wrogowie, jak na bogów przystało, mają ogromne rozmiary, począwszy od gigantów o rozmiarze wieżowca, a skończywszy na tytanie wielkości całej planety.

Ocena użytkowników: 8,3 / 10 na podstawie 276 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9,2 / 10 na podstawie 118 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Asura's Wrath

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
X360
PS3