Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2011, 18:13

autor: Szymon "Hed" Liebert

Capcom potwierdza europejską datę premiery gry Asura’s Wrath

Znamy europejską datę premiery widowiskowej gry akcji Asura’s Wrath. Zgodnie z przypuszczeniami, produkcja zostanie wydana przez firmę Capcom 24 lutego 2012 roku.

Firma Capcom potwierdziła europejską datę premiery slashera o zmaganiach bogów Asura’s Wrath. Produkcja zostanie wypuszczona 24 lutego 2012 roku na Starym Kontynencie (w wersji na Xboksa 360 oraz PlayStation 3). Wcześniej japoński producent ujawnił termin wydania gry w Stanach Zjednoczonych.

Informacja o europejskiej dacie premiery została potwierdzona przez samych twórców Asura’s Wrath na imprezie Capcom Gamers Day, która odbyła się w ubiegły wtorek w Londynie. Producenci pokazali na miejscu trochę nowych materiałów z gry, aby udowodnić, ze znajdziemy w niej zróżnicowaną rozgrywkę. Szczegóły znajdziecie w tym tekście.

Asura’s Wrath to slasher, którego twórcy zamierzają przebić innych przedstawicieli gatunku pod względem widowiskowości. W roli Asury weźmiemy odwet na jego boskich pobratymcach i zdrajcach. Produkcja ma zaskoczyć graczy absurdalnie efektownymi scenami walk: w jednej z nich zmierzymy się z wrogiem większym od całej planety.

  1. Wrażenia z pokazu Asura’s Wrath i innych gier Capcomu