Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 listopada 2011, 09:06

autor: Kono

Humble Voxatron Debut - kolejna odsłona akcji Humble Bundle

Ruszyła kolejna edycja akcji Humble Bundle. Tym razem nosi ona nazwę Humble Voxatron Debut i dotyczy tylko jednej gry niezależnej zatytułowanej Voxatron. Produkcja zespołu Lexaloffle Games stanowi interesujące połączenie platformówki i strzelanki.

Ruszyła kolejna edycja akcji charytatywnej Humble Bundle, w której sami decydujemy ile pieniędzy chcemy przeznaczyć na zakup. Tym razem skupiono się na grze Voxatron, czyli nietypowej strzelance wykonanej przy pomocy voxeli.

Humble Voxatron Debut stanowi w pewnym sensie odejście od tego, co do tej pory serwowała nam ekipa odpowiedzialna za akcję Humble Bundle. Voxatron oferowany jest w wersji alfa. Dzięki temu, kupując go teraz za dowolnie wyznaczoną kwotę, otrzymamy dostęp do wszystkich przyszłych aktualizacji. Po zakończeniu akcji, wersja alfa będzie kosztować 15 dolarów. Mamy tu więc do czynienia z ponownym wykorzystaniem nietypowego modelu biznesowego, który był stosowany m.in. w przypadku pecetowej wersji Minecrafta.

Biorąc pod uwagę poprzednie edycje Humble Bundle, możemy przypuszczać, że w ciągu kilku najbliższych dni do Humble Voxatron Debut zostaną dołączone kolejne gry lub bonusy mające za zadanie jeszcze bardziej uatrakcyjnić tę interesującą ofertę. Już w tej chwili sprzedaż niezależnego tytułu jest całkiem niezła, więc „ulepszona” edycja Humble Voxatron Debut najprawdopodobniej pojawi się na dniach.

Voxatron jest interesującym połączeniem strzelanki i platformówki. Warto zaznaczyć, że do gry dołączony jest też edytor, dzięki któremu będziemy mogli stworzyć własne poziomy oraz przeciwników.