Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl luty 2005

Historia serii The Settlers - cz. 6
Historia serii The Settlers - cz. 6

Krystian Smoszna, 26 lutego 2005, 19:21

Już wkrótce na polskim rynku zadebiutuje najnowsza, piąta odsłona gry The Settlers. Mająca ponad dziesięcioletnią tradycję marka zmieniła diametralnie swoje oblicze, o czym zresztą można przekonać się uruchamiając oficjalne demo. W serii krótkich artykułów, przedstawiliśmy kolejne odsłony programu. Dzisiaj przyjrzymy się bohaterom Dziedzictwa Królów.

Hearts of Iron II - scenariusze i modyfikacje

Elrond, 9 lutego 2005, 15:40

Firma Paradox Interactive poinformowała, iż już niedługo znakomita strategia Hearts of Iron II doczeka się dodatkowych scenariuszy oraz modyfikacji. Co ciekawsze, fabuła tych dodatków, dotyczyć będzie nie tylko wydarzeń II Wojny Światowej ale znacznie bardziej rozciągnie rozgrywkę w czasie i historii.

Wstęp tylko dla dorosłych!

Krooliq, 1 lutego 2005, 13:00

W sieci pojawiła się nowa strona gry MMORPG zatytułowanej Sociolotron. Ma to być coś w rodzaju Simsów dla dorosłych (powyżej 21 roku życia) ze względu na nagie postaci, niecenzuralny język i sceny seksu.

Maluch Racer 2 podbija zachód
Maluch Racer 2 podbija zachód

Judith, 2 lutego 2005, 12:27

Serwis Gamershell.com oddał w ręce graczy demo najnowszej produkcji spod znaku Play – 2 Fast Driver, znane też jako Maluch Racer 2.

Historia serii The Settlers - cz. 7
Historia serii The Settlers - cz. 7

Krystian Smoszna, 27 lutego 2005, 20:58

Już wkrótce na polskim rynku zadebiutuje najnowsza, piąta odsłona gry The Settlers. Mająca ponad dziesięcioletnią tradycję marka zmieniła diametralnie swoje oblicze, o czym zresztą można przekonać się uruchamiając oficjalne demo. W serii krótkich artykułów, przedstawiliśmy kolejne odsłony programu oraz przyjrzeliśmy się trzem bohaterom Dziedzictwa Królów. Dzisiaj czas na kolejnych.

Historia serii The Settlers - cz. 8
Historia serii The Settlers - cz. 8

Krystian Smoszna, 28 lutego 2005, 22:10

Już wkrótce na polskim rynku zadebiutuje najnowsza, piąta odsłona gry The Settlers. Mająca ponad dziesięcioletnią tradycję marka zmieniła diametralnie swoje oblicze, o czym zresztą można przekonać się uruchamiając oficjalne demo. W serii krótkich artykułów, przedstawiliśmy kolejne odsłony programu oraz przyjrzeliśmy się większości bohaterów Dziedzictwa Królów. Dzisiaj czas na trzech ostatnich.

Poradnik: Painkiller: Battle Out of Hell

Redakcja GRYOnline.pl, 9 lutego 2005, 18:27

Poradnik do samodzielnego dodatku do gry akcji Painkiller: Battle Out of Hell, to kompletny opis przejścia wszystkich dziesięciu poziomów, wraz z dokładnymi informacjami potrzebnymi do zdobycia wszystkich kart i sekretów, jakie znajdują się w grze.

Historia serii The Settlers - cz. 1
Historia serii The Settlers - cz. 1

Krystian Smoszna, 21 lutego 2005, 09:34

Już wkrótce na rynku zadebiutuje najnowsza, piąta odsłona gry The Settlers. Mająca ponad dziesięcioletnią tradycję marka zmieniła diametralnie swoje oblicze, o czym zresztą można przekonać się uruchamiając oficjalne demo. W serii krótkich artykułów, które mam zaszczyt zapoczątkować przyjrzymy się, jak kolejne części tej gry ewoluowały wraz z rynkiem oprogramowania rozrywkowego.

Kup grę Area 51 już teraz, a w kwietniu otrzymasz zestaw dwudziestu klasyków za darmo
Kup grę Area 51 już teraz, a w kwietniu otrzymasz zestaw dwudziestu klasyków za darmo

Speed, 6 lutego 2005, 15:24

Konsorcjum Midway przekazało dwie ciekawe informacje odnośnie nowej, pierwszoosobowej gry akcji zatytułowanej Area 51 (fabuła związana jest z tajemniczą Strefą 51 zlokalizowaną na pustynnym obszarze w Nevadzie). Pierwsza – premiera wersji dedykowanej konsolom Xbox oraz PlayStation 2 odbędzie się 25 kwietnia; druga – kupując program w przedsprzedaży załapać można się na fajny bonus.

Poradnik: The Punisher

Redakcja GRYOnline.pl, 23 lutego 2005, 18:08

Poradnik do gry akcji The Punisher, opartą o kolejną postać komiksowego mściciela. Zawiera dokładny opis przejścia wszystkich misji, skupiający się głównie na trudniejszych momentach (masowych strzelaninach), bossach i wykonywanych zadaniach.

Ojciec Chrzestny już w sieci
Ojciec Chrzestny już w sieci

Krystian Smoszna, 21 lutego 2005, 13:16

Koncern Electronic Arts otworzył oficjalną stronę swojej nowej produkcji o nazwie The Godfather. Wielbiciele rodziny Don Corleone znajdą tam podstawowe informacje na temat gry, opublikowane dotychczas screenshoty oraz dwa krótkie filmy. Oczywiście, z czasem zawartość merytoryczna strony będzie się zwiększać. Witryna dostępna jest w tym miejscu.

Historia serii The Settlers - cz. 4
Historia serii The Settlers - cz. 4

Krystian Smoszna, 24 lutego 2005, 16:38

Już wkrótce na rynku zadebiutuje najnowsza, piąta odsłona gry The Settlers. Mająca ponad dziesięcioletnią tradycję marka zmieniła diametralnie swoje oblicze, o czym zresztą można przekonać się uruchamiając oficjalne demo. W serii krótkich artykułów, przedstawiamy kolejne odsłony programu. Dzisiaj czas na część czwartą.

Historia serii The Settlers - cz. 3
Historia serii The Settlers - cz. 3

Krystian Smoszna, 23 lutego 2005, 15:11

Już wkrótce na rynku zadebiutuje najnowsza, piąta odsłona gry The Settlers. Mająca ponad dziesięcioletnią tradycję marka zmieniła diametralnie swoje oblicze, o czym zresztą można przekonać się uruchamiając oficjalne demo. W serii krótkich artykułów, przedstawiamy kolejne odsłony programu. Dzisiaj czas na część trzecią.

Call of Duty 2 potwierdzona?

Elrond, 26 lutego 2005, 12:21

Serwis fanowski PlanetCallOfDuty zamieścił na swoich stronach rewelacje, które prawdopodobnie pochodzą z lutowego numeru PC Gamera. A rewelacje owe dotyczą sequela Call of Duty, którego produkcja tym samym wydaje się być potwierdzona.

Nowa gra o Scooby Dooby DOO!

Kull, 2 lutego 2005, 09:45

Koncern THQ Inc. zaanonsował nową grę o znanym bohaterze kreskówek, psie Scooby-Doo. Program tworzony jest na licencji Warner Bros. Nosi nazwę „Scooby-Doo! Unmasked”, a jego premiera zaplanowana jest na wrzesień 2005.

Fallout 3: Todd Howard wzięty na spytki

Krystian Smoszna, 7 lutego 2005, 10:43

Sporo wody upłynęło w Wiśle od ostatnich wieści na temat Fallout 3. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że odkąd Bethesda Softworks oficjalnie ogłosiła rozpoczęcie prac nad nową odsłoną kultowej serii cRPG (stało się to w lipcu ubiegłego roku), o Fallout nie mówi się praktycznie nic. Dlatego z tym większą przyjemnością pragniemy poinformować o wywiadzie z Toddem Howardem.

Matrix jest wśród nas... - zapowiedziano The Matrix: Path of Neo
Matrix jest wśród nas... - zapowiedziano The Matrix: Path of Neo

Speed, 14 lutego 2005, 19:38

Enter The Matrix, pierwsza przygodowa gra akcji oparta na trylogii braci Wachowskich, stworzona w studio Shiny Entertainment, mimo wielu krytycznych ocen – osiągnęła komercyjny sukces. Nie dziwi więc fakt, że wydawca, firma Atari zaanonsowała dziś nową grę opartą na świecie Matrixa.

Zakończenie Plebiscytu na Najpopularniejszą Grę 2004 i rozdanie nagród!

Redakcja GRYOnline.pl, 17 lutego 2005, 19:22

Nadszedł długo oczekiwany dzień ogłoszenia wyników Plebiscytu na Najpopularniejszą Grę 2004. Tytuł Gry na Medal zdobyła produkcja Electronic Arts – Need for Speed: Underground 2 – wielkiej niespodzianki tu nie ma, grają w nią i mali, i duzi, i chłopcy, i dziewczęta.

Nowy LotR, nowe Simsy i C&C – czyli pozdrowienia z Florydy od Electronic Arts

Judith, 1 lutego 2005, 09:44

W ramach szukania nowych talentów do pracy przy kolejnych tytułach, znana wszystkim firma Electronic Arts odwiedziła uniwersytet na Florydzie. Z tej okazji odbył się tam specjalny pokaz, na którym można było ujrzeć nadchodzące tytuły. Ponadto wypowiedzi panów z EA rzuciły nieco światła na gry, dotychczas znane tylko z niejasnych pogłosek.

2K Games wyda Carmageddon IV oraz inne gry SCi

Krystian Smoszna, 11 lutego 2005, 08:09

Co mają ze sobą wspólnego takie tytuły jak Civilization IV, The Elder Scrolls IV: Oblivion czy Call of Cthulhu? Na pierwszy rzut oka nic, ale to tylko pozory. Wszystkie te programy zostaną opublikowane przez firmę 2K Games, nowy oddział wydawniczy koncernu Take-Two Interactive. Wczoraj do tego atrakcyjnego zestawu dodano kolejne smaczne kąski.