Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 23 lutego 2005, 18:08

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: The Punisher

Poradnik do gry akcji The Punisher, opartą o kolejną postać komiksowego mściciela. Zawiera dokładny opis przejścia wszystkich misji, skupiający się głównie na trudniejszych momentach (masowych strzelaninach), bossach i wykonywanych zadaniach.

„Witam w poradniku do gry The Punisher. Pozycja ta należy do gatunku gier akcji, strzelanin widzianych z perspektywy trzeciej osoby. Bohaterem jest Frank Castle – były policjant, któremu zamordowano całą rodzinę. To nim właśnie kierujemy i dokonujemy zemsty. Ze względu na rodzaj rozgrywki nie widzę sensu opisywania krok po kroku, jak eliminować wroga, gdyż tego jest nadzwyczaj dużo. Skupię się bardziej na trudniejszych momentach (masowych strzelaninach), bossach i wykonywanych zadaniach. Na większość Waszych pytań odpowiem w dziale FAQ.

The Punisher nie jest grą na „jeden raz”, o czym zaraz się przekonacie. Ponieważ tytuł ten zawiera drastyczne sceny śmierci i niecenzuralne słownictwo, radzę nie kupować go dzieciom. Niniejszy poradnik został stworzony po przejściu gry na poziomie NORMAL. Przy pierwszym podejściu do The Punisher zapewne wyda wam się on dosyć trudny. I tak jest – bossowie są dosyć wymagający, a liczba przeciwników przyprawia o ból głowy. [...] Kwestie uzbrojenia, uzdrawiania pozostawiłem Wam. [...] Dlatego skupiłem się wyłącznie na systematycznym opisywaniu „gorętszych” momentów, żebyście uniknęli wszelkich niemiłych niespodzianek. Co do uzdrawiania – szczegóły macie w FAQ. Życzę miłego „karania” przeciwników.” - „eJay”

The Punisher - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry The Punisher w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Punisher

The Punisher