Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 lutego 2005

Forza Motorsport dopiero w maju
Forza Motorsport dopiero w maju

Speed, 5 lutego 2005, 14:44

Równo trzy dni przed ubiegłoroczną Wigilią kolega redakcyjny Elrond przyniósł Szanownym Czytelnikom dwie wiadomości: dobrą i złą. Dobrą był start oficjalnej strony internetowej nowej, świetnie zapowiadającej się gry wyścigowej pt. Forza Motorsport, a złą – przesunięta z lutego na kwiecień data premiery. Dziś niestety mam dla Was kolejną złą nowinę – gra powędruje na sklepowe półki dopiero 3 maja.

Założyciele Core Design anonsują nową grę akcji
Założyciele Core Design anonsują nową grę akcji

Speed, 5 lutego 2005, 13:52

Dobrze znane konsorcjum Capcom poinformowało na ostatnio zorganizowanej konferencji, że sternicy firmy podpisali stosowną umowę z brytyjskim studiem CiRCLE Studios, na mocy której ta pierwsza firma wyda jesienią tego roku nową grę akcji, zatytułowaną Without Warning.

Xbox 2, a może coś innego?
Xbox 2, a może coś innego?

eLKaeR, 5 lutego 2005, 13:25

Dowiedzieliśmy się już, że w trakcie nadchodzącej edycji słynnych targów Electronic Entertainment Expo (od 17 do 20 maja 2005 jak zwykle w Los Angeles) ma dojść do swoistego pojedynku PlayStation 3 i Xbox 2 (vide news z 31 stycznia 2005). Jednak być może podczas E3 2005 w szranki z nowym dziełem korporacji Sony stanie platforma o innej nazwie.

Koreańczycy zapowiadają nową grę z cyklu Kingdom Under Fire
Koreańczycy zapowiadają nową grę z cyklu Kingdom Under Fire

Speed, 5 lutego 2005, 12:21

Nowa gra koreańskiego studia Phantagram – Kingdom Under Fire: The Crusaders, oryginalne połączenie strategii i niezwykle efektownej gry akcji wymagającej u graczy bardzo zręcznych palców, jak dotąd miała swą premierę tylko na konsolę Xbox. Posiadacze komputerów osobistych cały czas na ten tytuł czekają, a tymczasem producent zaanonsował już kontynuację omawianego programu – póki co tylko na Xboxa.

Film na podstawie Halo ma już scenarzystę

eLKaeR, 5 lutego 2005, 12:13

Ostatnio dość często mówi się ekranizacjach rozmaitych gier ze względu na cokolwiek kiepskie dzieła niemieckiego reżysera Uwe Bolla (vide m.in. The House of the Dead i Alone in the Dark: Evil Awakens). Na pewno nie przyczyni się on do powstania scenariusza kinowej adaptacji elektroniczno-rozrywkowego cyklu Halo, która wreszcie przestała być przedmiotem kuluarowych plotek i zyskała jawny status.

PSP nie przybędzie do Europy w bieżącym roku fiskalnym?

eLKaeR, 5 lutego 2005, 09:50

Dnia 12 grudnia 2004 z premiery kieszonkowej platformy PSP cieszyli się Japończycy, a 24 marca 2005 uradują się także mieszkańcy Ameryki Północnej. Jak natomiast przedstawiają się prognozy dla klientów europejskich? Kolejne nieoficjalne wiadomości na ów temat wydostały się z korporacji Sony.