Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lutego 2005, 14:44

autor: Speed

Forza Motorsport dopiero w maju

Równo trzy dni przed ubiegłoroczną Wigilią kolega redakcyjny Elrond przyniósł Szanownym Czytelnikom dwie wiadomości: dobrą i złą. Dobrą był start oficjalnej strony internetowej nowej, świetnie zapowiadającej się gry wyścigowej pt. Forza Motorsport, a złą – przesunięta z lutego na kwiecień data premiery. Dziś niestety mam dla Was kolejną złą nowinę – gra powędruje na sklepowe półki dopiero 3 maja.

Równo trzy dni przed ubiegłoroczną Wigilią kolega redakcyjny Elrond przyniósł Szanownym Czytelnikom dwie wiadomości: dobrą i złą. Tą dobrą był start oficjalnej strony internetowej nowej, świetnie zapowiadającej się gry wyścigowej na Xboxa pt. Forza Motorsport, a złą – przesunięta z lutego na kwiecień data premiery. Dziś niestety mam dla Was kolejną złą nowinę – gra powędruje na sklepowe półki dopiero 3 maja.

Forza Motorsport dopiero w maju - ilustracja #1

Forza Motorsport jest grą wyścigową, jakiej brakowało posiadaczom konsoli Microsoft Xbox. Przyzwyczajeni do arcadowych ścigałek, takich jak serie Project Gotham Racing oraz Rallisport Challenge czekali na symulację z prawdziwego zdarzenia. Na coś, co mogłoby z powodzeniem rywalizować z serią Gran Turismo (jedną z najjaśniejszych gwiazd konstelacji PS2). Forza Motorsport ma być właśnie tym, czego oczekiwali: połączeniem prawdziwej symulacji oferującej niesamowicie rozbudowany tuning zaczerpnięty z wyżej wymienionej serii GT i gry pięknej, posiadającej niezwykle wysmakowaną i wypieszczoną oprawę graficzną.

W grze będziemy mogli zasiąść za kierownicą aut z ponad sześdziesięciu najlepszych na świcie producentów, takich jak: Mazda, Nissan, Mercedes-Benz, Honda, Chevrolet, Ferrari, Porsche, BMW i Dodge. Nie gorzej wygląda sprawa z trasami, o czym można się przekonać czytając grudniową nowinkę.

Linki do materiałów związanych z tematem wiadomości:

Forza Motorsport dopiero w maju - ilustracja #2
Forza Motorsport dopiero w maju - ilustracja #3
Forza Motorsport dopiero w maju - ilustracja #4
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Forza Motorsport

Forza Motorsport