Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 lutego 2005

Poznań Game Arena 2005 zakończone
Poznań Game Arena 2005 zakończone

Speed, 27 lutego 2005, 23:02

Tegoroczne targi Poznań Game Arena przeszły do historii (nie wykluczone, że będzie też druga edycja w tym roku). Przed niespełna trzema godzinami zakończył się trzeci, ostatni dzień tej imprezy. Mniej zwiedzających, ten sam plan wydarzeń co wczoraj i przedwczoraj – tak pokrótce można streścić to, co dziś działo się na terenach MTP.

Historia serii The Settlers - cz. 7
Historia serii The Settlers - cz. 7

Krystian Smoszna, 27 lutego 2005, 20:58

Już wkrótce na polskim rynku zadebiutuje najnowsza, piąta odsłona gry The Settlers. Mająca ponad dziesięcioletnią tradycję marka zmieniła diametralnie swoje oblicze, o czym zresztą można przekonać się uruchamiając oficjalne demo. W serii krótkich artykułów, przedstawiliśmy kolejne odsłony programu oraz przyjrzeliśmy się trzem bohaterom Dziedzictwa Królów. Dzisiaj czas na kolejnych.

Ozłocono Act of War

Elrond, 27 lutego 2005, 18:32

Wszyscy stratedzy, którzy z niecierpliwością oczekiwali na pojawienie się najnowszej produkcji Eugen Systems, Act of War: Direct Action, mogą przestać wiercić się na krzesłach. Przedstawiciele developera poinformowali, iż proces tworzenia gry został zakończony i uzyskała ona status gold.

Patch numer dwa dla Medal of Honor: Pacific Assault już wkrótce

eLKaeR, 27 lutego 2005, 18:03

Pierwszy patch dla Medal of Honor: Pacific Assault możecie pobrać (63,5 MB) ze wszystkich trzech serwerów FTP wortalu GRY-OnLine od 19 listopada ubiegłego roku. Amerykańska korporacja Electronic Arts przygotowuje tymczasem kolejną poprawkę.

PS2 z cząstką pamiętnej konsoli Sega Saturn
PS2 z cząstką pamiętnej konsoli Sega Saturn

eLKaeR, 27 lutego 2005, 14:41

Niebawem minie dokładnie dziesięć lat od chwili rozpoczęcia zachodniej dystrybucji trzydziestodwubitowej stacjonarnej konsoli Sega Saturn, która swego czasu toczyła rynkowy bój o klienta z Sony PlayStation i Nintendo 64. Za niespełna miesiąc korporacja Sega uczci pamięć wspomnianej platformy elektroniczno-rozrywkowej poprzez wyprowadzenie do sklepów specjalnego kontrolera dla Sony PlayStation 2.

Indiana Jones powróci do świata elektronicznej rozrywki

eLKaeR, 27 lutego 2005, 12:58

Prawdopodobnie za rok mamy doczekać się debiutu następnego kinowego epizodu perypetii pamiętnego poszukiwacza przygód imieniem Indiana Jones. W roli głównej wystąpi ponownie Harrison Ford, a reżyserią zajmuje się Steven Spielberg. Przy okazji korporacja LucasArts przygotuje kolejne elektroniczno-rozrywkowe produkty z udziałem najsłynniejszego filmowego archeologa.

Nie będzie Stunt Car Racer Pro

Elrond, 27 lutego 2005, 11:24

Prawie dwa lata temu na łamach naszego serwisu informowaliśmy Was o swoistej reaktywacji Stunt Car Racer (patrz Stunt Car Racer Pro powraca!). Dzisiaj niestety w sieci pojawiła się wiadomość, która zasmuci fanów tej gry. Prace nad grą zostały wstrzymane i nie podano jakiegokolwiek wyjaśnienia tego faktu.

Prace nad Wolfschanze 1944 w toku

Elrond, 27 lutego 2005, 11:19

Zapewne już niedługo rodzina shooterów z akcją osadzoną w realiach II Wojny Światowej powiększy się o produkcję polskiej grupy developerskiej, Calaris. Fabuła gry Wolfschanze 1944 została zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Historia opowiada o grupie wysokich rangą oficerów, którzy planują zamach na Hitlera (Wolfschanze to Wilczy Szaniec, jedna z największych kwater wodza III Rzeszy).