Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 lutego 2005

Historia serii The Settlers - cz. 2
Historia serii The Settlers - cz. 2

Krystian Smoszna, 22 lutego 2005, 21:38

Już wkrótce na rynku zadebiutuje najnowsza, piąta odsłona gry The Settlers. Mająca ponad dziesięcioletnią tradycję marka zmieniła diametralnie swoje oblicze, o czym zresztą można przekonać się uruchamiając oficjalne demo. W serii krótkich artykułów, przedstawiamy kolejne odsłony programu. Dzisiaj czas na część drugą.

Poradnik: Gorky 02: Aurora Watching

Redakcja GRYOnline.pl, 22 lutego 2005, 19:42

Poradnik do polskiej produkcji sneakera Gorky 02: Aurora Watching zawiera dokładny opis wszystkich misji, wraz z mapami, lokalizacją przeciwników oraz wszelkich dóbr, jakie przyjdzie nam znaleźć podczas rozgrywki.

O ścieżce dźwiękowej Cold Fear słów kilka - ponownie

Elrond, 22 lutego 2005, 14:21

Nieco ponad dwa tygodnie temu mogliście przeczytać na łamach naszego serwisu pierwsze informacje dotyczące ścieżki dźwiękowej gry Cold Fear. Dzisiaj buszując po sieci, natknęliśmy się na kolejne wiadomości związane z tym tematem, Otóż do zespołu pieśni i tańca (jak to ładnie określił mój kolega U.V.) zwanego Marilyn Manson, dołączy Tom Salta.

Sherlock Holmes - data premiery już znana!
Sherlock Holmes - data premiery już znana!

Axel Springer Press Release, 22 lutego 2005, 14:12

Powstanie ... Age of Empires III!

Elrond, 22 lutego 2005, 13:31

Na samym początku przepraszam za tytuł newsa oraz wyjaśniam, że nie jestem takim dyletantem, za jakiego część z Was zaczęła mnie w tym momencie uważać. To, że komputerowa wersja Age of Empires III znajduje się w produkcji wiem dobrze, niniejszy news traktuje jednak o grze planszowej, do stworzenia której zainspirował jej twórców właśnie komputerowy pierwowzór.

Zaanonsowano Gods of the Virtual Boards

Elrond, 22 lutego 2005, 13:03

Z pewnością wielu z Was słyszało nazwisko Nostradamus. Przez niektórych okrzyknięty wizjonerem, przez innych szarlatanem, pozostawił po sobie tajemnicze w swoim znaczeniu czterowiersze, które są swego rodzaju przepowiedniami czy proroctwami dotyczącymi ludzkości aż do 3797 roku. A dlaczego o tym piszemy? Dlatego, że powstaje gra komputerowa oparta właśnie na przepowiedniach Nostradamusa.

Suikoden V w przygotowaniu?

ComCo, 22 lutego 2005, 12:48

Zachodni serwis internetowy Eurogamer.net przeprowadził małe śledztwo, z którego wynika, że korporacja Konami najprawdopodobniej pracuje nad kolejną, piątą już częścią konsolowego cyklu gier role-playing, pt. Suikoden.

Kolejny rekord na koncie sieciowego MMOcRPG „Runescape”
Kolejny rekord na koncie sieciowego MMOcRPG „Runescape”

Cisek, 22 lutego 2005, 11:56

„Runescape” już od 4 lat nieprzerwanie bawi graczy z całego świata. Twórcy gry poinformowali, że ilość zarejestrowanych użytkowników przekroczyła liczbę 2,4 miliona. 254 tysiące graczy ma wykupiony abonament.

Domination w „złotym” statusie

ComCo, 22 lutego 2005, 11:49

Korporacja wydawnicza DreamCatcher Games poinformowała, że prace nad brytyjską wersją strategii turowej Domination (sequel Massive Assault) dobiegły końca i gra trafiła już do tłoczni. Na sklepowych półkach w Wielkiej Brytanii całość wyląduje w ciągu najbliższych kilku tygodni, zaś kolejne, zlokalizowane wydania programu ukażą się na rynkach: francuskim, niemieckim, hiszpańskim oraz włoskim.

Jakie bonusy dostaniemy w limitowanej wersji Jade Empire?

Elrond, 22 lutego 2005, 11:33

Miesiąc temu informowaliśmy Was, iż długo oczekiwany, Xboxowy tytuł reprezentujący gatunek RPG, Jade Empire, pojawi się również w specjalnej wersji limitowanej, zawierającej różne dodatki. Dzisiaj, dzięki serwisowi GameSpot oraz wywiadowi, jaki przeprowadzili jego redaktorzy z Rayem Muzyka i Gregiem Zeschukiem, wiemy nieco więcej o tych bonusach.

„Dungeon Siege II” opóźniony?

Cisek, 22 lutego 2005, 11:00

Sklepy internetowe wielokrotnie były dla nas pierwszym źródłem informacji o datach premier, a jeszcze częściej o ich przesunięciach. Dzięki pomocy EBGames.com z dużym prawdopodobieństwem możemy powiedzieć, że premiera „Dungeon Siege II” została ponownie opóźniona w czasie.

Pięćdziesiąt najważniejszych dotychczas gier
Pięćdziesiąt najważniejszych dotychczas gier

eLKaeR, 22 lutego 2005, 10:20

Dopiero przedostatnie miejsce w zestawieniu pięćdziesięciu najważniejszych dotychczas gier wirtualnych, według popularnego internetowego serwisu 1UP.com, zajął bestseller o nazwie Grand Theft Auto III. Jeszcze słabsza okazała się słynna pozycja pt. Halo: Combat Evolved.

Oficjalne stanowisko Digital Illusions w sprawie premiery Battlefield 2

eLKaeR, 22 lutego 2005, 09:43

Dochód w wysokości 19,5 miliona SEK po odliczeniu podatku, czyli 8,5 miliona PLN, zanotowała w roku fiskalnym 2004 szwedzka korporacja Digital Illusions, odpowiedzialna za bestsellerową serię Battlefield. Przy okazji opublikowania wyników finansowych pracownicy owej firmy przedstawili plany na najbliższą przyszłość.

Namco Museum pierwszą grą na PSP wykorzystującą usługę Game Sharing

Krystian Smoszna, 22 lutego 2005, 08:15

Zestaw gier arcade o nazwie Namco Games będzie pierwszym produktem przeznaczonym na konsolę PSP, który wykorzysta specjalną funkcję tego urządzenia o nazwie „Game Sharing”. Oznacza to, że każdy właściciel programu będzie mógł go udostępnić wybranej osobie trzeciej zupełnie za darmo.

Top 10 gier na PC w UK (22/02/05)

Krystian Smoszna, 22 lutego 2005, 07:04

Przedstawiamy kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier na PC w Wielkiej Brytanii, które zostało opracowane na podstawie danych zebranych przez kompanie Chart Track i ELSPA. Poniższa lista jest siódmą w tym roku i obejmuje okres od 13 do 19 lutego.