Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Oni Games Press Release" 17 lutego 2005, 15:17

RPM Tuning - wyścigi samochodowe z rozbudowanymi funkcjami tuningu

Polska premiera jednej z najciekawszych gier wyścigowych 2005 roku – RPM Tuning zbliża się wielkimi krokami! Wydawca - Oni Games – pragnie poinformować, że już w niedługim czasie trafi na półki sklepowe. RPM Tuning zainteresuje nie tylko miłośników komputerowych wyścigów, ale i fanów motoryzacji, zwłaszcza tuningu samochodów. Ścigając się po ulicach Los Angeles gracz ma możliwość stworzenia auta swoich marzeń wybierając spośród tysięcy modyfikacji nadwozia oraz możliwości tuningu mechanicznego!!!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Polska premiera jednej z najciekawszych gier wyścigowych 2005 roku – RPM Tuning zbliża się wielkimi krokami! Wydawca - Oni Games – pragnie poinformować, że już w niedługim czasie trafi na półki sklepowe. RPM Tuning zainteresuje nie tylko miłośników komputerowych wyścigów, ale i fanów motoryzacji, zwłaszcza tuningu samochodów. Scigając się po ulicach Los Angeles gracz ma możliwość stworzenia auta swoich marzeń wybierając spośród tysięcy modyfikacji nadwozia oraz możliwości tuningu mechanicznego!!!

W grze zobaczymy sześć różnych rodzajów rozgrywki a wśród nich:

  • tryb przygodowy dla jednego gracza
  • split screen dla 2 graczy

RPM Tuning w sprzedaży od 22.02.2005 r. w kioskach i salonach prasowych za 19,99 zł na 2 płytach CD.