Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 9 lutego 2005, 18:27

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Painkiller: Battle Out of Hell

Poradnik do samodzielnego dodatku do gry akcji Painkiller: Battle Out of Hell, to kompletny opis przejścia wszystkich dziesięciu poziomów, wraz z dokładnymi informacjami potrzebnymi do zdobycia wszystkich kart i sekretów, jakie znajdują się w grze.

„Painkiller Battle out of Hell jest samodzielnym dodatkiem do podstawowej wersji Painkilera, co znaczy, że umożliwia granie nawet osobom pozbawionym głównej gry. Jest dodatkowym, liczącym 10 poziomów, epizodem krucjaty Daniela Garnera, rozpoczynającym się dokładnie w tym samym momencie, w którym kończy się 4, ostatni rozdział Painkillera. [...]

Niniejszy poradnik zawiera informacje potrzebne do zdobycia wszystkich kart i sekretów, jakie znajdują się w grze. Szczególnie to pierwsze jest dość wymagające – zdobycie kart Czarnego Tarota wiąże się zazwyczaj ze szczególnym sposobem, w jaki należy przejść dany etap – sposobem znacznie utrudniającym rozgrywkę. Podobnie niektóre sekrety mogą być dość trudne do eksploracji. Z tego względu odradzam osobom zainteresowanym tylko przejściem gry zdobywanie wszystkich kart i odnajdowanie sekretów wspomnianych w poradniku – nie jest to konieczne do ukończenia gry, a mogłoby być dość frustrujące.” - „Gajos”

Painkiller: Battle Out of Hell - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Painkiller: Battle Out of Hell w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.