Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2005, 13:00

autor: Krooliq

Wstęp tylko dla dorosłych!

W sieci pojawiła się nowa strona gry MMORPG zatytułowanej Sociolotron. Ma to być coś w rodzaju Simsów dla dorosłych (powyżej 21 roku życia) ze względu na nagie postaci, niecenzuralny język i sceny seksu.

W sieci pojawiła się strona gry MMORPG zatytułowanej Sociolotron. Z wiadomości podanych na tejże stronie dowiadujemy się, że ma to być coś w rodzaju Simsów dla dorosłych (powyżej 21 roku życia) ze względu na nagie postaci, niecenzuralny język i sceny seksu.

Jak informują autorzy Sociolotron skupia się na relacjach międzyludzkich, a gracze mogą współpracować ze sobą, rozmawiać, szantażować się, uprawiać seks, spełniać swoje najśmielsze fantazje erotyczne i mordować się nawzajem. Mogą też robić publiczną karierę np. jako członkowie wymiaru sprawiedliwości lub jako Premier. Można też obrać karierę ulicznego bandyty, kraść, napadać na ludzi, handlować narkotykami, kontrolować prostytucję. Gracz może też wcielić się w rolę naukowca i zbawić ludzkość od zakaźnych chorób, wynajdując na nie jakieś lekarstwa.

Wchodząc na stronę Sociolotron naszym oczom ukazują się skąpo ubrani członkowie plemienia, z czego jeden trzyma w swoich rękach wielkie rytualne ostrze. Poniżej natomiast znajdują się screeny przedstawiające zupełnie współczesne dziewczyny odziane w skórzane ubranka i trzymające w rękach duże karabiny maszynowe. Ponadto obok dziewczyn widnieje napis: „Witamy w 22 wieku”. Właściwie po obejrzeniu tego wszystkiego, zaczekanie z graniem w Sociolotron do następnego wieku wydaje się niezłym pomysłem, ponieważ grafika, grywalność, a przede wszystkim cała fabuła tej propozycji pozostawiają wiele do życzenia. Ponadto wszytko wygląda, mało powiedzieć, sztampowo.

Ciekawostką też jest, że na stronie Sociolotron, w dziale Links, podano odnośniki do samych stron porno. A właściwie nie powinno nas to dziwić, bo tutaj jest chyba ukryta odpowiedź na pytanie: do kogo jest adresowana ta gra?

Jednak dla zainteresowanych dodamy, że gra jest w becie i na stronie podany jest link, gdzie można się zgłosić i zostać jej testerem. Na stronach serwisu Gamesfirst znajdziemy zaś zapowiedź Sociolotron.