Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 31 stycznia 2005

Empik – 4 notowanie TOP listy

Speed, 31 stycznia 2005, 20:03

Kolejny poniedziałek, a co za tym idzie – następne, czwarte już w tym roku notowanie listy najczęściej kupowanych gier video w sieci sklepów Empik! Tak jak w ubiegłym tygodniu, na czele „TOP 10 PC” znajduje się Gothic II: Noc Kruka. W kategorii gier na PS2 nadal króluje niezaprzeczalnie wielka produkcja Rockstar Games, GTA: San Andreas.

Gran Turismo 4 w Europie 9 marca

Speed, 31 stycznia 2005, 17:35

Pracownicy europejskiego oddziału konsorcjum Sony Computer Entertainment na ostatnio zorganizowanej konferencji prasowej poinformowali, że gra Gran Turismo 4 – najnowsza część legendarnej serii firmy Polyphony Digital Inc. – zadebiutuje na terenie Starego Kontynentu dokładnie 9 marca, oczywiście tego roku.

Bohaterowie produktów marki Capcom i Namco razem w jednej grze
Bohaterowie produktów marki Capcom i Namco razem w jednej grze

eLKaeR, 31 stycznia 2005, 14:14

Dzięki produktom z serii Kingdom Hearts nastąpiło zderzenie bohaterów gier marki Square Enix z postaciami rodem z animowanych filmów Walta Disney’a. Z kolei w zbliżającej się pozycji, zatytułowanej Namco x Capcom, dojdzie do spotkania ponad dwustu awanturników, pochodzących m.in. z sagi Street Fighter, Soul Calibur, Darkstalkers, Tekken i Ghosts ‘N Goblins.

Drodzy gracze, Marynarka Wojenna czeka i zaprasza!

Elrond, 31 stycznia 2005, 12:42

Tak, tak, jeśli Waszym marzeniem jest służba w wojsku i to w dodatku na statku, ale przykładowo uniemożliwiają ja warunki zdrowotne lub też na widok wody dostajecie traumy, jeszcze nic straconego. Do wirtualnej zabawy i służby zaprasza bowiem Royal Navy - sprawdźcie swoje umiejętności w nowej, sieciowej grze wojennej. Czy poradzicie sobie z dowodzeniem flotą?

Czarne chmury nad firmą Troika?

Krystian Smoszna, 31 stycznia 2005, 12:26

Co się dzieje z firmą Troika? Wydawałoby się, że nic niepokojącego – przynajmniej oficjalnie. Tymczasem w Internecie aż huczy od plotek, które mówią o rzekomej stagnacji w szeregach tego zasłużonego dla gatunku cRPG developera a nawet zwolnieniach załogi.

Horizons: Empire of Istaria żyje i ma się dobrze

Elrond, 31 stycznia 2005, 11:34

Fani MMORPG Horizons: Empire of Istaria mogą odetchnąć z ulgą. W końcu wyjaśniły się wszystkie aspekty przechodzenia gry z rąk do rąk. Firma Tulga Games poinformowała, iż całkowicie przejęła prawa do wszelkich własności intelektualnych Artifact Entertainment, producenta wspomnianego tytułu. Dodatkowo firma otrzymała wsparcie finansowe od firmy inwestycyjnej C.P. Baker & Company.

Komunikat GRY-OnLine

Redakcja GRYOnline.pl, 31 stycznia 2005, 11:16

Otrzymaliśmy informację, że na skutek awarii jednego z podsystemów w sieci ERA przez dwa ostatnie dni część z wysłanych przez Was SMS’ów właśnie z numerów należących do tej sieci mogła fizycznie nie dotrzeć do naszego systemu weryfikacyjnego SMS.

Znani kierowcy na 2 Mistrzostwach Polski Colin McRae Rally
Znani kierowcy na 2 Mistrzostwach Polski Colin McRae Rally

Michał Bobrowski, 31 stycznia 2005, 10:47

Udział w Turnieju Kierowców Zawodowych 2 Mistrzostw Polski Colin McRae Rally potwierdzili najlepsi z najlepszych polskiego świata rajdowego: Grzegorz Grzyb wraz ze swoim pilotem Przemkiem Mazurem, Stefan Karnabal, Maciej Lubiak i Krzysztof Gęborys. Będzie okazja nie tylko zobaczyć ich w akcji, ale również z niektórymi zmierzyć się na trasach CMR. Co najważniejsze - lista najbardziej znanych polskich kierowców jeszcze nie jest zamknięta!

E3 2005 - wielkie wydarzenie - PS3 kontra Xbox 2

Elrond, 31 stycznia 2005, 10:45

Komputerowe targi Electronic Entertainment Expo są bez wątpienia jedną z największych, o ile nie największą, imprez tego typu, przyciągającą setki wystawców oraz oczywiście tłumy odwiedzających, którzy pragną na świeżo zobaczyć, co też wielcy i ci mniejsi z branży, przygotowują z myślą o graczach. Jak wskazują wszelkie znaki na niebie i ziemi tegoroczne targi będą świadkiem pojedynku PS3 i Xbox 2.

Płatna muzyka w Sony PSP?

eLKaeR, 31 stycznia 2005, 10:10

Jeszcze w starym roku wspominaliśmy nieco na temat przyszłości kieszonkowej konsoli PSP w kwestii pobierania przeróżnych dodatków do gier (poziomy, pojazdy etc.). Być może posiadacze nowego mobilnego urządzenia marki Sony będą również w podobny sposób rozszerzać swoje biblioteki utworów muzycznych.

Klapa finansowa filmu Alone in the Dark i plotki o produkcji piątej części gry
Klapa finansowa filmu Alone in the Dark i plotki o produkcji piątej części gry

Krystian Smoszna, 31 stycznia 2005, 10:06

O prawdziwej porażce może mówić niemiecki reżyser Uwe Boll. Mimo potężnej kampanii reklamowej, zarówno w prasie jak i telewizji, jego najnowszy film pod tytułem Alone in the Dark: Evil Awakens nie spotkał się z zainteresowaniem fanów. Wyświetlany w 2124 amerykańskich kinach obraz, przyniósł w ubiegły weekend zaledwie 2.5 miliona dolarów zysku, co dało mu dopiero 14 miejsce w rankingu Box Office.

Pobierzcie wersję beta Face of Mankind i grajcie za darmo

eLKaeR, 31 stycznia 2005, 07:07

Przed czterema dniami zapowiadaliśmy rychłe rozpoczęcie tzw. otwartych beta testów futurystycznej gry z gatunku MMOcRPG pt. Face of Mankind. Pełna wersja tego produktu powinna ujrzeć światło dzienne w drugiej połowie bieżącego roku, ale już teraz każdy może sprawdzić dzieło twórców z firmy Duplex Systems.