Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 stycznia 2005

Pod piracką banderą... cz. 9
Pod piracką banderą... cz. 9

Krystian Smoszna, 13 stycznia 2005, 16:23

Czas zakończyć opowieść o Piratach! Sida Meiera. Przez osiem kolejnych dni przyglądnęliśmy się obu wersjom Piratów!, jakie ukazały się w latach 1987 i 1993. Przybliżyliśmy również sylwetkę Sida Meiera i powiedzieliśmy coś niecoś na temat początków piractwa na Karaibach i słynnych korsarzach. Zgodnie z obietnicą daną wczoraj, dzisiaj podsumujemy fakty historyczne oraz zachęcimy Was do sięgnięcia po najnowszą odsłonę gry.

Poradnik: Half-Life 2

Redakcja GRYOnline.pl, 13 stycznia 2005, 15:53

Poradnik do Half-Life 2 zawiera kompletny opis przejścia gry, wraz z uwzględnieniem licznych zagadek natury logicznej. Oprócz tego znajdziecie w nim kompletny opis broni oraz przeciwników, jakich napotkacie na swojej drodze.

Armia amerykańska vs cheaterzy

Elrond, 13 stycznia 2005, 15:35

Prędzej czy później każda gra sieciowa dorobi się graczy, którzy prowadzą rozgrywkę nie fair, pomagając sobie różnego rodzaju cheatami. Tacy gracze są zmorą producentów a dodatkowo psują przyjemność rozgrywki innym. Na dość nietypowy sposób walki z oszustami w grze America's Army wpadła ... armia amerykańska.

Goku, Gohan, Piccolo, Vegeta i spółka w rękach Atari

ComCo, 13 stycznia 2005, 15:31

Rynkowy sukces bijatyki Dragon Ball Z: Budokai 3 skłonił koncern Atari do wykupienia na zasadzie wyłączności licencji dotyczącej tworzenia produkcji opartych o świat „Smoczej Kuli”. Porozumienie w tej sprawie zawarto z firmą FUNimation Productions, zaś dzięki umowie Atari może opracowywać nowe pozycje oparte na sagach: Dragon Ball, Dragon Ball Z oraz Dragon Ball GT aż do 2009 roku.

Nowa przygodówka od Unimatrix Productions - Shady Brook

Elrond, 13 stycznia 2005, 13:08

Jak informuje serwis AdventureGames, firma developerska Unimatrix Productions pracuje w pocie czoła nad swoją pierwszoosobową przygodówką, Shady Brook. Małe miasteczko, ciekawe osobowości jego mieszkańców i wreszcie tajemnicze morderstwo - to wszystko przyjdzie nam zobaczyć w maju tego roku.

Take 2 - nowy zawodnik na arenie gier sportowych

Kull, 13 stycznia 2005, 13:02

Obecnie gry sportowe kojarzą się głównie ze znaczkiem firmy EA, która na tym poletku jest niezaprzeczalnym liderem i monopolistą. Hegemonii Electronic Arts postanowiła zagrozić firma Take 2, która realizację demonicznego planu rozpocznie od zdobycia licencji na swoje produkty z serii ESPN.

Kompletna porażka Nokia N-Gage?

Elrond, 13 stycznia 2005, 12:11

Zapewne wielu z Was pamięta moment premiery urządzenia N-Gage, zapowiadanego przez Nokię jako największą innowację w dziedzinie grania od czasy wymyślenia dżojstika. A jak sytuacja N-Gage wygląda teraz, po kilkunastu miesiącach od zaistnienia w branży? Delikatnie mówiąc nieciekawie.

Star Wolves - info o grywalnym demo, nowe screeny oraz trailer

Elrond, 13 stycznia 2005, 11:03

Oficjalna strona gry Star Wolves została zaktualizowana o nowe screeny, z których część pokazujemy w dalszej części wiadomości. Pojawił się również trailer gry, który już znajduje się na naszych serwerach.

Garść szczegółów na temat piątej odsłony serii Myst

Krystian Smoszna, 13 stycznia 2005, 09:47

„Myst to więcej niż gra – jest to doświadczenie a w wielu przypadkach, także styl życia” – takimi oto słowy skomentował fakt prac nad kolejną częścią gry legendy Laurent Detoc, szef północnoamerykańskiego oddziału Ubi Soft. Firma postanowiła oficjalnie ogłosić zapowiedź programu, wydając tradycyjne oświadczenie prasowe.

Już dzisiaj Codemasters oficjalnie ogłosi prace nad Worms: Mayhem
Już dzisiaj Codemasters oficjalnie ogłosi prace nad Worms: Mayhem

Krystian Smoszna, 13 stycznia 2005, 09:26

Według wszelkich znaków na niebie i ziemi, w dniu dzisiejszym firmy Team 17 oraz Codemasters zapowiedzą oficjalnie grę Worms: Mayhem – najnowszą odsłonę popularnej serii, która już od dziesięciu lat stale gości na w sercach posiadaczy PeCetów.

Niezwykła popularność gry Elektra: Ninja Assassin
Niezwykła popularność gry Elektra: Ninja Assassin

Krystian Smoszna, 13 stycznia 2005, 09:05

Wytwórnia 20th Century Fox pochwaliła się, że od czasu opublikowania w sieci gry online Elektra: Ninja Assassin, użytkownicy spędzili przy niej łącznie 30 tysięcy godzin. Program pojawił się w listopadzie, do tej pory skorzystali z niego internauci ze 163 krajów.

Top 10 gier w US (13/01/05)

Krystian Smoszna, 13 stycznia 2005, 08:11

Przedstawiamy kolejne notowanie listy dziesięciu najlepiej sprzedających się gier na PC w Stanach Zjednoczonych, opracowane przez kompanię NPD (tydzień od 26 grudnia 2004 do 1 stycznia 2005).