Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 stycznia 2005

Więcej beta-testerów The Matrix Online

eLKaeR, 30 stycznia 2005, 17:17

Przedpremierowe testy gry typu MMOcRPG pt. The Matrix Online, wzbudzającej ogromne zainteresowanie entuzjastów elektronicznej rozrywki, rozpoczęto w czerwcu ubiegłego roku. Firma Monolith Productions dopuściła jednak do prób tylko garstkę ludzi, zamiast obiecywanych kilku tysięcy osób. Wkrótce sytuacja ulegnie zmianie i w wirtualnej rzeczywistości pojawi się mnóstwo nowych bohaterów.

Walka z Siłami Zła w drodze do szkoły/pracy

Speed, 30 stycznia 2005, 16:59

Nowa produkcja studia Backbone Entertainment dedykowana przenośnej konsoli Sony PSP – Death, Jr. ma wydawcę. Dystrybucją tej ciekawie zapowiadającej się gry akcji zajmie się znany koncern Konami.

Twórcy Sacred pracują nad nową pozycją
Twórcy Sacred pracują nad nową pozycją

Speed, 30 stycznia 2005, 14:59

Niemiecka grupa developerska Ascaron Software, znana głównie z fantastycznego RPG pt. Sacred oraz serii Port Royale, zapowiedziała nową grę strategiczną. The Great Art Race ma być nietypowym programem z co najmniej kilku względów. Jednym z głównych zadań dla gracza będzie przypodobanie się bogatemu, staremu wujkowi... celem korzystnego zapisu w jego testamencie.

Daemonica - nowa gra przygodowa już wkrótce w sprzedaży
Daemonica - nowa gra przygodowa już wkrótce w sprzedaży

Speed, 30 stycznia 2005, 13:53

Założone w 1998 roku studio RA Images, do tej pory trudniące się w projektowaniu stron internetowych, różnych grafik oraz trójwymiarowych animacji, zaanonsowało swoją pierwszą grę komputerową. Daemonica będzie grą akcji z silnie zaakcentowanymi elementami charakterystycznymi dla starych produkcji z gatunku „adventure”.

Wersja demo gry Darwinia zbyt zagmatwana?

eLKaeR, 30 stycznia 2005, 13:13

Dość niekonwencjonalna gra o nazwie Darwinia okazała się mieć na tyle nieszablonowe zasady, że sposób postępowania w niedawno wypuszczonej wersji demo (vide news z 24 stycznia 2005) nie dla wszystkich użytkowników był całkowicie jasny. Twórcy z firmy Introversion Software postanowili niezwłocznie zadziałać w niniejszej sprawie i przygotować kolejną edycję pokazową.

Muzyka z Broken Sword: The Sleeping Dragon gratis

eLKaeR, 30 stycznia 2005, 10:10

Trójwymiarowa przygodówka, zatytułowana Broken Sword: The Sleeping Dragon, uzyskała naszą rekomendację i została również doceniona przez graczy na całym globie ziemskim. Jednym z atutów tego produktu jest ścieżka muzyczna, której fragmenty udostępniła właśnie zupełnie za darmo firma Revolution Software.