Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 stycznia 2005

Poradnik: Tony Hawk’s Underground 2: World Destruction Tour

Redakcja GRYOnline.pl, 5 stycznia 2005, 17:37

Poradnik do Tony Hawk’s Underground 2 zawiera opisy wszystkich skateparków dostępnych w grze (wraz z lokalizacjami i sposobami zdobycia gapów), opisy przejścia wszystkich zadań obydwu trybów gry oraz cenne wskazówki na temat zdobywania punktów.

Najlepsze dema roku 2004 według Gamershell.com

Kull, 5 stycznia 2005, 17:22

Redaktorzy serwisu Gamershell.com opublikowali listę najlepszych ich zdaniem demonstracyjnych wersji gier jakie ukazały się w roku 2004. Selekcja tytułów nie została stworzona na podstawie szczególnych kryteriów, jest to jedynie zestaw plików jakie powinny znaleźć się na HDD każdego szanującego się gracza. Sprawdź czy nie przeoczyłeś możliwości zagrania w jeden z hitów ubiegłego roku.

HardOCP vs. Infinium Labs - czyżby koniec sprawy?

Elrond, 5 stycznia 2005, 15:27

Temat konsoli Phantom powraca co jakiś czas jak bumerang. Dla mnie osobiście, produkt ten jest czymś w rodzaju fenomenu - niby gdzieś jest ale tak naprawdę oprócz słownych, szumnych zresztą, zapowiedzi, w sprawie Phantomie dzieje się w sumie niewiele. Jedną z ciekawszych spraw dotyczących konsoli, było pozwanie do sądu przez Infinium Labs serwisu Hard|OCP.

Bramy Guild Wars wkrótce znowu zostaną otwarte

Speed, 5 stycznia 2005, 14:58

Po raz pierwszy bramy Guild Wars, nowej gry MMOcRPG znanego zespołu ArenaNet (warto dodać, że członkowie tej grupy w przeszłości pracowali nad takimi grami jak Diablo, Warcraft czy Starcraft), otwarto 29 października ubiegłego roku. Wtedy to, w godzinach po południowych rozpoczęła się pierwsza impreza z cyklu „Guild Wars World Preview Event”.

Prezent od White Bird Productions - kalendarz z Lost Paradise
Prezent od White Bird Productions - kalendarz z Lost Paradise

Krystian Smoszna, 5 stycznia 2005, 14:27

Firma White Bird Productions, zrzeszająca w swych szeregach jednego z twórców gier z serii Syberia – Benoita Sokala – postanowiła sprawić swoim sympatykom noworoczną niespodziankę: specjalny kalendarz na cały 2005 rok, który można zainstalować jako tapetę na pulpit w systemach Windows.

Wciel się w wojowniczego kota imieniem Kay - zapowiedziano Legend of Kay

Elrond, 5 stycznia 2005, 13:50

Firma Neon Games, znana raczej posiadaczom konsol GameBoy, zaanonsowała tworzenie gry zatytułowanej Legend of Kay, przeznaczonej na platformę PS2. Wydaniem tej produkcji zajmie się korporacja JoWooD a sama gra ukaże się na półkach sklepowych już w lutym tego roku.

Najlepiej sprzedające się gry w Media Markt – tydzień 53

ComCo, 5 stycznia 2005, 11:41

Przed Wami najnowsze zestawienie najlepiej sprzedających gier w sieci sklepów Media Markt, obejmujące ostatnie dni grudnia poprzedniego roku. Do czołówki kategorii PC przebojem wdarła się druga część Half-Life, drobne przetasowanie nie ominęły również rankingów TOP 10 tytułów na PlayStation 2 oraz Game Boy Advance. Zapraszam do przeglądu.

GRY-OnLine dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
GRY-OnLine dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Redakcja GRYOnline.pl, 5 stycznia 2005, 11:07

Już 9 stycznia trzynasty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tematem tegorocznego finału są Nowoczesne Metody Diagnostyki i leczenia w neonatologii Pediatrii. W przypadku leczenia dzieci liczy się każda złotówka. GRY-OnLine również zamierzają dołożyć swoją cegiełkę do tego wielkiego celu. Cały dochód uzyskany ze sprzedaży naszych abonamentów w sobotę i niedzielę (8-9 stycznia 2005) przekażemy na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Rok 2005 wreszcie pod znakiem cRPG? - część druga

Judith, 5 stycznia 2005, 10:50

W poprzednim odcinku wraz z RPGDot zajmowaliśmy się największym produkcjami z gatunku komputerowych gier fabularnych. Dzisiejsza część jest zdominowana przez producentów europejskich, nie zabraknie również propozycji od developerów zza wschodniej granicy.

Untold Legends: Brotherhood of the Blade na PSP

Elrond, 5 stycznia 2005, 10:27

Firma Sony poinformowała o nowym projekcie, zatytułowanym Untold Legends: Brotherhood of the Blade, który przeznaczony będzie na konsolę PSP. A piszemy o tym dlatego, iż będzie to jeden z kilu oryginalnych projektów na PSP tworzonych w USA oraz jedyna gra z rodzaju multiplayer, która zadebiutuje tam wraz ze startem konsoli.

Pod piracką banderą... część 1
Pod piracką banderą... część 1

Krystian Smoszna, 5 stycznia 2005, 10:26

Gdy siedemnaście lat temu na rynku pojawiła się gra Pirates! sygnowana nazwiskiem Sida Meiera, nikt nie przypuszczał, że na zawsze stanie się ona klasykiem komputerowej rozrywki i będzie wymieniana jednym tchem obok tak żelaznych pozycji jak Doom, Dune 2 czy Civilization. Za kilkanaście dni pojawi się na polskim rynku kolejna odsłona kultowego pierwowzoru. Jest to doskonała okazja aby przyjrzeć się, jak cała seria ewoluowała przez lata. Można też pokusić się o próbę rysu historycznego i sprawdzenia jaki faktycznie wpływ miały dzieje Karaibów na to, co w Piratach! Sida Meiera możemy sami przeżyć.

Age of Empires III oficjalnie zapowiedziana

Elrond, 5 stycznia 2005, 09:43

I wreszcie stało się to, na co co miłośnicy strategicznej serii Age of Empires wyczekiwali od dawna. Firmy Microsoft Game Studios oraz Ensemble Studios oficjalnie zapowiedziały najnowszą odsłonę sagi, Age of Empires III. Stratedzy, gotujcie sie do walki - druga połowa tego roku upłynie Wam bowiem pod znakiem Wieku Imperiów.

Infogrames chce pomóc firmie UbiSoft w walce z Electronic Arts

Krystian Smoszna, 5 stycznia 2005, 09:43

Czy Electronic Arts jest w stanie przejąć UbiSoft? Odpowiedź brzmi: tak i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Amerykański koncern bez problemu mógłby wyłożyć odpowiednią sumę pieniędzy i poszerzyć udziały we firmie, których jak na razie posiada 19.9%. W ubiegłym roku informowaliśmy, że sprawą zainteresował się już rząd znad Sekwany. Jak się okazuje, oferty pomocy płyną także od konkurencji.

Hity grudnia 2004 według serwisu IGN

Krystian Smoszna, 5 stycznia 2005, 09:19

Po raz kolejny redaktorzy popularnego magazynu IGN wytypowali najlepsze produkcje minionego miesiąca. Jak zwykle, wyboru dokonano z uwzględnieniem najpopularniejszych platform: PC, Xbox, PlayStation 2, GameCube.

Nowe zdjęcia z filmu BloodRayne
Nowe zdjęcia z filmu BloodRayne

Krystian Smoszna, 5 stycznia 2005, 08:56

Na oficjalnej stronie filmu BloodRayne pojawiło się 20 nowych fotografii, przedstawiających wybrane sceny i bohaterów tej produkcji. Warto również zauważyć, że witryna całkowicie zmieniła swoje oblicze, zyskując nieco na atrakcyjności wizualnej. Już wkrótce powinien pojawić się też pierwszy trailer, który powie coś więcej na temat tego, jak filmowa adaptacja BloodRayne będzie wyglądać.