Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 stycznia 2005

Wystartowała oficjalna strona internetowa Super Monkey Ball Deluxe
Wystartowała oficjalna strona internetowa Super Monkey Ball Deluxe

Speed, 23 stycznia 2005, 17:45

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami (vide wiadomość „Super Monkey Ball Deluxe na początku 2005 roku”), Super Monkey Ball Deluxe, najnowsza część sympatycznej serii, trafi na sklepowe półki w pierwszym kwartale tego roku. Żeby umilić oczekiwanie, wydawca – koncern SEGA przygotował oficjalną stronę internetową, która właśnie wystartowała.

Premiera The Roots przełożona

Elrond, 23 stycznia 2005, 17:31

Fanom gier fabularnych, gra The Roots powinna być znana przynajmniej z dwóch powodów. Po pierwsze, reprezentuje ona właśnie gatunek RPG, a po drugie (to patriotyczny powód), The Roots powstaje w studiu Tannhauser Gate, polskiego developera, odpowiedzialnego m.in. za Mimesis Online. Niestety, gra nie ukaże się w zapowiadanym terminie.

Ogłoszono finalistów ósmej edycji nagród AIAS

Elrond, 23 stycznia 2005, 17:20

Już po raz ósmy Academy of Interactive Arts & Sciences (AIAS) ogłosiła finalistów nagród za wybitne osiągnięcia w dziedzinie rozrywki elektronicznej. Ceremonia rozdania nagród, które porównywane są do Oscarów przemysłu filmowego, odbędzie się 1 lutego podczas dorocznej konferencji D.I.C.E. (Design, Innovate, Communicate and Entertain) w Green Valey, na której obecni będą przedstawiciele największych firm developerskich i wydawniczych.

Lost Paradise, gra twórcy Syberii, ma wydawcę
Lost Paradise, gra twórcy Syberii, ma wydawcę

Speed, 23 stycznia 2005, 16:36

Benoît Sokal, twórca serii Syberia, autor wielu różnorakich dzieł literackich i w końcu założyciel nowego studia programistycznego White Birds Productions, od pewnego już czasu pracuje nad kolejną grą przygodową zatytułowaną Lost Paradise. W lutym 2004 roku, gdy po raz pierwszy wspomnieliśmy o tym tytule, Benoît wraz z ekipą szukał wydawcy dla swego nowego dzieła. Udało się.

Söldner: Marine Corps - pierwsze informacje i data premiery

Speed, 23 stycznia 2005, 15:49

O dodatku do taktycznej gry akcji Söldner: Secret Wars, noszącym podtytuł Marine Corps, po raz pierwszy pisaliśmy pod koniec ubiegłego roku. Następnie, cztery dni temu przedstawiliśmy Szanownym Czytelnikom kilka pierwszych zrzutów ekranowych. Dziś natomiast mamy dla Was kilka nowych informacji tekstowych na temat tej gry.

Beta-test Hearts of Iron 2 – część VII
Beta-test Hearts of Iron 2 – część VII

Kull, 23 stycznia 2005, 13:56

Witam w ostatnim już newsie o Hearts of Iron 2. Beta test zakończony, a za kilka dni pełna wersja programu trafi do sklepów. Zanim jednak zagramy w polskie wydanie HoI2, podsumujmy tygodniowy cykl newsów i przyglądnijmy się, jakie wrażenie zrobiła gra na graczach poza granicami naszego kraju, którzy mogą się nią cieszyć już od początku stycznia.