Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 stycznia 2005

The Sims w telewizji

Krystian Smoszna, 15 stycznia 2005, 12:36

Być może już wkrótce doczekamy się interaktywnego programu telewizyjnego w typie „reality show”, w którym gracze mogliby kontrolować bohaterów audycji. Electronic Arts pracuje bowiem nad przeniesieniem idei gry The Sims na mały ekran – poinformował wczoraj Reuters.

UbiSoft zapowiada beta-testy trybu multiplayer w Splinter Cell: Chaos Theory

Krystian Smoszna, 15 stycznia 2005, 11:54

Mamy dla Was dwie wiadomości: dobrą i złą. Zacznijmy od tej pozytywnej: już wkrótce rozpoczną się beta-testy trybu multiplayer w Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory – poinformował wczoraj koncern UbiSoft na łamach oficjalnej strony gry. Niestety – i to jest ta zła wiadomość – na początku będą mogli z niej skorzystać tylko wybrańcy, w dodatku mający w zapasie nieco gotówki.

Marc Laukien o przyczynach anulowania prac nad Wish

Krystian Smoszna, 15 stycznia 2005, 11:35

„Nie było żadnych nadzwyczajnych problemów technicznych, nie zostaliśmy wykupieni i nie ma ani jednego ziarenka prawdy w innych plotkach, które rozsiewane są w Internecie” – powiedział Marc Laukien, prezydent firmy Mutable Realms i do niedawna, głównodowodzący projektem Wish. Cóż więc było przyczyną ostatecznego anulowania prac nad grą? Najprawdopodobniej pieniądze a właściwie ich brak.

UbiSoft ma plan walki z Electronic Arts

Krystian Smoszna, 15 stycznia 2005, 11:05

Yves Guillemot – przewodniczący UbiSoft – ma plan na powstrzymanie „zbrodniczych” zapędów koncernu Electronic Arts, który w grudniu przypuścił atak na niezależność francuskiej firmy, wykupując niemal 20% akcji.

Oficjalny bot do Counter-Strike: Source już w poniedziałek

Krystian Smoszna, 15 stycznia 2005, 10:17

Oficjalna strona Steam – systemu opracowanego przez Valve Software do łatwiejszej kontroli i dystrybucji wszystkich produkowanych przez firmę programów – podała, że już w najbliższy poniedziałek zostanie udostępniony oficjalny bot do gry Counter-Strike: Source.

Anarchy Online za darmo przez kolejny rok (15/01/05)

Krystian Smoszna, 15 stycznia 2005, 10:02

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w dniu dzisiejszym miała wygasnąć specjalna oferta firmy FunCom, w której wszyscy zainteresowani mogli pobrać klienta gry Anarchy Online i eksploatować go bez żadnych opłat. Ci z Was, którzy przegapili miesięczny okres promocji nie powinni mieć jednak powodu do narzekań. FunCom rozszerzył bowiem swoją ofertę o kolejny rok.