Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 stycznia 2005

Dark Sector od Digital Extremes
Dark Sector od Digital Extremes

Elrond, 22 stycznia 2005, 17:10

Długo nic nie było słychać na temat będącego już od jakiegoś czasu w produkcji projektu Dark Sector, za który odpowiedzialni są developerzy z firmy Digital Extremes, znanej graczom z serii Unreal Tournament. Autorzy jednak postanowili uchylić nieco rąbka tajemnicy i podzielić się z graczami garścią informacji o tej grze.

Gears of War - nowy projekt Epica na silniku Unreal 3

Elrond, 22 stycznia 2005, 14:31

Nie ulega wątpliwości, iż silnik napędzający sztandarowe dzieło programistów i projektantów studia Epic Games, Unreal, oraz kolejne jego wcielenia, plasują się w czołówce programów tego typu. W lipcu ubiegłego roku informowaliśmy Was o planach stworzenia gry napędzanej trzecią wersją Unreal Engine, która miałby się ukazać w 2006. Dzisiaj wszystko wskazuje na to, iż pogłoski te mogą okazać się prawdą.

Delta Force: Black Hawk Down również na konsole PlayStation 2

Speed, 22 stycznia 2005, 13:52

Specjalna wersja gry Delta Force: Black Hawk Down na konsole Xbox miała mieć premierę w listopadzie ubiegłego roku. Studio programistyczne Climax przesunęło jednak datę premiery na bliżej nieokreślony 2005 rok. Dziś wiemy, że program zadebiutuje prawdopodobnie w drugim kwartale tego roku oraz że powstanie również wersja na konsole Sony PS2.

The Settlers: Heritage of Kings otrzyma dodatek

Elrond, 22 stycznia 2005, 13:36

Saga The Settlers to swego rodzaju fenomen wśród gier strategicznych - pierwsza część Osadników ukazała się ponad 10 lat temu a seria nadal cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Jej fani otrzymają piątą część gry pod tytułem Heritage of Kings już w lutym (wyjątkiem są Niemcy, gdzie gra jest już dostępna), a firma Ubisoft poinformowała, iż doczeka się ona dodatku.

Beta-test Hearts of Iron 2 – część VI
Beta-test Hearts of Iron 2 – część VI

Kull, 22 stycznia 2005, 13:22

Witam w przedostatnim już newsie z serii Hearts of Iron 2. W ramach dalszego beta testu, dziś przyjrzymy się samej rozgrywce w HoI2 i zaprzyjaźnimy się z interfejsem przydatnym podczas zmagań wojennych.

Nad czym pracują "Elektronicy"?

Speed, 22 stycznia 2005, 12:55

Dużo w ostatnim czasie mówi się o praktykach monopolistycznych koncernu Electronic Arts (m.in. głośna sprawa wykupienia licencji NFL na wyłączność bądź też zakup piątej części udziałów w firmie UbiSoft). Nie zapominajmy jednak, że Elektronicy w głównej mierze specjalizują się w produkcji gier video. Co planują na ten rok?

PeCetowa wersja gry Second Sight już za miesiąc w sprzedaży

Speed, 22 stycznia 2005, 12:21

We wrześniu ubiegłego roku wydanie PeCetowe nowej gry akcji studia Free Radical pt. Second Sight było jedynie tematem spekulacji. Miesiąc później, w październiku wydawca – firma Codemasters oficjalnie potwierdziła wcześniejsze doniesienia. Pierwotnie gra miała pojawić się na sklepowych półkach już w listopadzie, ale terminu nie udało się dotrzymać. Na szczęście premiera jest już blisko – w lutym.