Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 stycznia 2005

Ulepszeń Juiced ciąg dalszy

Speed, 29 stycznia 2005, 17:41

Losy nowej gry wyścigowej zrealizowanej w stylu słynnego filmu The Fast And The Furious, dla zwykłego, szarego gracza mogą wydawać się dość zawiłe. Pierwotnie Juiced miało wydać nieistniejące już konsorcjum wydawnicze Acclaim – ostatecznie jednak jej nie wydało. Następnie z zapartym tchem śledziliśmy sprawę przejęcia praw do tego tytułu. Walkę zwyciężyła firma THQ, która wyda grę w maju br.

Solid Snake taktyczny i na dodatek turowy
Solid Snake taktyczny i na dodatek turowy

eLKaeR, 29 stycznia 2005, 16:16

Wiemy już, że mieszkańcy Starego Kontynentu będą mogli kupować Metal Gear Solid 3: Snake Eater dla PS2 od 4 marca 2005. Edycja europejska ma być wzbogacona przez firmę Konami w stosunku do wersji japońskiej i amerykańskiej. Kilka tygodni później powinniśmy ujrzeć inną grę, w której wystąpi Solid Snake. Mowa o Metal Gear Acid dla mobilnego systemu PSP. Developerzy sypnęli garścią nowych szczegółów.

GBA wiecznie żywe...?
GBA wiecznie żywe...?

Speed, 29 stycznia 2005, 15:33

Kilkadziesiąt minut temu informowaliśmy Szanownych Czytelników o szczegółach europejskiej premiery nowej konsoli przenośnej, Nintendo DS. Nie można zapomnieć też o starszym kuzynie z tej rodziny – GBA SP, który wciąż żyje i ma się dobrze. Sprzedaż w ostatnim czasie znacznie wzrosła.

Szczegóły europejskiej premiery Nintendo DS
Szczegóły europejskiej premiery Nintendo DS

Speed, 29 stycznia 2005, 14:32

Nowa konsola kieszonkowa Nintendo DS cieszy się niesłabnącą popularnością w Kraju Kwitnącej Wiśni oraz w Stanach Zjednoczonych. Europejski oddział Nintendo na ostatniej konferencji prasowej w Paryżu potwierdził, że premiera handhelda w Wielkiej Brytanii odbędzie się dokładnie 11 marca tego roku. Cena – 99 GBP, czyli około 570 PLN.

Czy Sam i Max żyją, czy są martwi?

eLKaeR, 29 stycznia 2005, 09:09

Wprawdzie głośny projekt Sam & Max Freelance Police został anulowany przez LucasArts niespełna rok temu, ale temat wydaje się nie stygnąć. Najpierw wyniknęła sprawa studia Telltale Games, a potem ujawnił się kolejny bohater „intrygi” w postaci firmy Bad Brain Entertainment rodem z Niemiec. Właśnie do tej ostatniej odnoszą się świeże wiadomości, związane z nowymi przygodami słynnego psa i królika.

Fahrenheit alias Indigo Prophecy?

eLKaeR, 29 stycznia 2005, 07:07

Mimo wcześniejszych zapewnień (vide news z 26 listopada 2004) pracownicy francuskiej firmy Quantic Dream nie ogłosili oficjalnie nowego wydawcy nadchodzącej trójwymiarowej przygodówki w formie filmowego thrillera, noszącej nazwę Fahrenheit. Jednakże informacji na ten temat dostarczył popularny internetowy sklep GameStop.