Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 stycznia 2005

TimeShift niczym Max Payne
TimeShift niczym Max Payne

Speed, 8 stycznia 2005, 18:53

Studio programistyczne Saber Interactive, znane dotychczas głównie z przeciętnego shootera pt. Will Rock oraz konsorcjum wydawnicze Atari, zaanonsowały nową grę akcji. TimeShift przeniesie gracza w dość odległą przyszłość, na terytorium dalekich, obcych krain. Rynkowy debiut zapowiadany jest na drugą połowę bieżącego roku.

Pod piracką banderą... cz. 4
Pod piracką banderą... cz. 4

Krystian Smoszna, 8 stycznia 2005, 17:38

Kontynuujemy opowieść o Piratach! Sida Meiera. Do tej pory przyjrzeliśmy się sylwetce głównego twórcy programu a także obu wersjom Piratów! jakie ukazały się kolejno, w latach 1987 i 1993. W kolejnych odcinkach naszego artykułu spróbujemy skupić się na historii karaibskiego piractwa i odnieść ją do tego, co możemy zobaczyć w grze.

SOCOM III: U.S. Navy SEALs już blisko?

eLKaeR, 8 stycznia 2005, 17:08

Jednymi z najpopularniejszych gier wieloosobowych, wykorzystujących połączenie konsoli Sony PlayStation 2 z Internetem, były dotychczas dwie części SOCOM: U.S. Navy SEALs – pierwszą odsłonę wydano w 2002, natomiast sequel ujrzał światło dzienne rok później. Bardzo mocna rynkowa pozycja obu wspomnianych wojennych gier akcji zaowocować ma wypuszczeniem kolejnego epizodu.

Zapowiedziano Nemesis Strike
Zapowiedziano Nemesis Strike

Speed, 8 stycznia 2005, 14:39

Wydawnictwo Hip Games wraz z grupą developerską Asobo Studios zaanonsowało nowy tytuł, Nemesis Strike. Program będzie trzecioosobową grą akcji, w której gracz powalczy z tajną, tytułową organizacją „Nemezis”. Rynkowa premiera wersji na PC oraz na konsole Xbox zapowiadana jest na 23 marca, oczywiście tego roku.

Dziesięć najlepszych produktów, które się nie ukazały

eLKaeR, 8 stycznia 2005, 09:10

Specjaliści z popularnego serwisu internetowego Wired News opublikowali listę dziesięciu wyróżnionych dorocznymi nagrodami Vaporware Awards. Są one przyznawane najlepszym produktom, którym nie udało się, mimo zapewnień twórców, ujrzeć światła dziennego w ciągu minionych dwunastu miesięcy. Tym razem o dziwo nie uhonorowano gry Duke Nukem Forever.

"Siódmy Zabójca" nie nadejdzie w styczniu

eLKaeR, 8 stycznia 2005, 09:04

W ostatnim dniu minionego roku udostępniliśmy Szanownym Czytelnikom film reklamowy (15,6 MB), demonstrujący przygodową grę akcji o nazwie Killer 7. Tytuł ten realizuje znana firma Capcom, która postanowiła zadedykować go konsolom Sony PlayStation 2 i Nintendo GameCube. Według pierwotnych założeń gotowy produkt miał trafić do sklepów w bieżącym miesiącu, ale niestety stanie się inaczej.