Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 stycznia 2005

Empik – 3 notowanie TOP listy

Kull, 24 stycznia 2005, 16:39

Trzecie w tym roku zestawienie najlepiej sprzedających się gier w sieci Empik (tym razem za okres od 17.01.2005 do 23.01.2005). Za oknami powrót zimy, zaś na liście TOP10 gorąco. O prym wśród gier na platformę PC walczyły dotychczas „Sims 2” i „H-L 2”, dziś do starcia dołączył nowy zawodnik – dodatek do Gothic 2.

Piekło na Ziemi bez rozlewu krwi - kolejny rekord w Doom II pobity
Piekło na Ziemi bez rozlewu krwi - kolejny rekord w Doom II pobity

Krystian Smoszna, 24 stycznia 2005, 15:02

Próby przechodzenia gry na czas przy użyciu najwyższego poziomu trudności nie są dzisiaj niczym nadzwyczajnym. Idea, która narodziła się przy okazji pierwszego Dooma, szybko zdobyła olbrzymią popularność (miana „Done Quick” doczekał się nawet Fallout 2) i uznanie fanów. Do dzisiejszego poranka sądziłem, że widziałem już wszystkie ciekawe filmy z bicia rekordów. Okazało się, że jednak nie.

Jak będzie wyglądała ukończona wersja Batman Begins, czyli pierwsze screenshoty z gry
Jak będzie wyglądała ukończona wersja Batman Begins, czyli pierwsze screenshoty z gry

ComCo, 24 stycznia 2005, 13:45

O Batman Begins, grze video opartej na nadchodzącym filmie kinowym o tym samym tytule i związanej oczywiście z przygodami alter-ego Bruce'a Wayne'a w początkach jego działalności przeciwko przestępcom miasta Gotham, wspominaliśmy już parokrotnie. Dopiero teraz opublikowano jednak porcję screenshotów, prezentujących ową produkcję w akcji.

Najlepsze gry ostatniego roku według czytelników serwisu GameSpot

ComCo, 24 stycznia 2005, 13:39

Czytelnicy GameSpotu - jednego z największych, zachodnich serwisów internetowych poświęconych grom video - wybrali szereg najlepszych produkcji elektroniczno-rozrywkowych, jakie pojawiły się na rynku w 2004 roku. Poniżej znajdziecie zarówno spis kategorii, w których odbywały się typowania, jak również listę zwycięskich tytułów.

GRY-OnLine dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - podsumowanie
GRY-OnLine dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - podsumowanie

Redakcja GRYOnline.pl, 24 stycznia 2005, 13:38

9 stycznia miał miejsce trzynasty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przypomnę, że tematem tegorocznego finału były Nowoczesne Metody Diagnostyki i leczenia w neonatologii Pediatrii. Tak, jak zapowiadaliśmy, GRY-OnLine również dołożyły "swoją cegiełkę"...

2 Mistrzostwa Polski Colin McRae Rally 2005 już w lutym!

Michał Bobrowski, 24 stycznia 2005, 13:38

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich na 2 Mistrzostwa Polski Colin McRae Rally 2005, które odbędą się w dniach 25-27.02.2005 r. w warszawskim kinie SILVER SCREEN przy ulicy Puławskiej 17. Przed wielkim ekranem, na specjalnych stanowiskach rajdowych, w jednym z najbardziej znanych symulatorów jazdy, ścigać się będą najlepsi zawodnicy z całej Polski.

Najlepiej sprzedające się gry w Media Markt - tydzień 4

Krystian Smoszna, 24 stycznia 2005, 12:04

Oto kolejne, czwarte już notowanie najlepiej sprzedających się gier w sieci sklepów Media Markt (tydzień od 17 do 23 stycznia). Jak zwykle ranking obejmuje trzy platformy sprzętowe: PC, PlayStation 2 oraz Game Boy.

Pro Evolution Soccer 4 - aktualizacja gry przez Live!

Rysław, 24 stycznia 2005, 11:48

Nareszcie panowie z Konami udostępnili łatkę, poprawiającą błędy sieciowej rozgrywki w Pro Evolution Soccer 4 na konsolę Xbox. Aktualizacja wczytuje się automatycznie po zalogowaniu w grze do systemu Live! Objętościowo jest dość niewielka, gdyż jej ściągnięcie zajmuje około 20 sekund (na Neostradzie).

Freedom Force 2 - bonus w zamówieniu przedpremierowym

ComCo, 24 stycznia 2005, 11:48

Miłośnicy wszelakiej maści superbohaterów z niecierpliwością oczekują nadejścia kwietnia. To wtedy nastąpi bowiem debiut drugiej części gry akcji z elementami gatunku cRPG, tj. Freedom Force. Tymczasem, firma Irrational Games przygotowała specjalną promocję dla wszystkich osób, które zdecydują się na przedpremierowy zakup programu.

Sekrety Tekken 5 - nowi wojownicy

Krooliq, 24 stycznia 2005, 11:22

Firma Namco, wydawca jednej z najbardziej znanych serii bijatyk znanych pod nazwą „Tekken”, ujawniła właśnie kolejne szczegóły dotyczące najnowszej, piątej jej odsłony. Jak sugeruje tytuł tej wiadomości, mowa o nowych postaciach wojowników.

Premiera Far Cry Instincts przełożona

Elrond, 24 stycznia 2005, 11:11

Far Cry to niewątpliwie jedna z najbardziej udanych produkcji ubiegłego roku, plasująca się w mojej opinii w pierwszej dziesiątce gier z rodzaju FPS. Do tej pory rozgrywką w Far Cry rozkoszować mogą się jedynie posiadacze PeCetów, konsolowcy natomiast mieli otrzymać swoją wersję w pierwszym kwartale tego roku. Mieli otrzymać, ale nie otrzymają.

ZBoard oferuje specjalną klawiaturę dla użytkowników World of WarCraft

Krystian Smoszna, 24 stycznia 2005, 11:04

O tym, że zwykła klawiatura nie nadaje się do grania, od dłuższego czasu próbuje nas przekonać kanadyjska firma ZBoard. Ów koncern znalazł powołanie w produkcji specjalnych urządzeń, przystosowanych pod względem wyglądu i układu klawiszy do konkretnego programu. Do licznego grona klawiatur dołączyła właśnie jej kolejna wariacja, tym razem przygotowana z myślą o World of WarCraft.

Demo Darwinii już dostępne
Demo Darwinii już dostępne

Krystian Smoszna, 24 stycznia 2005, 10:42

Firma Introversion Software, znana głównie z gry logicznej o nazwie Uplink: Trust is a Weakness, opublikowała oficjalne demo swojej kolejnej i pod wieloma względami niezwykle oryginalnej produkcji, zatytułowanej Darwinia. Przy okazji uruchomiono przedsprzedaż programu, który w pełnej wersji zadebiutuje na rynku 4 marca 2005 roku.

Xbox potęgą jest i basta

Elrond, 24 stycznia 2005, 09:34

Ojcowie konsoli Xbox mogą mieć powody do zadowolenia. Z głównej kwatery Microsoftu napłynęła informacja, iż Halo 2 od momentu swojej premiery znalazło już 6.4 miliona nabywców, co czyni z niej najlepiej sprzedającą grę wszechczasów na Xboxa. Dodatko ilość subskrybentów usługi Xbox Live przekroczyła 1.4 miliona, a to jeszcze nie koniec sukcesów konsoli.

Gra na medal - ostatnia prosta

Redakcja GRYOnline.pl, 24 stycznia 2005, 09:25

Plebiscyt na najpopularniejszą grę komputerową minionego roku kończy się dzisiaj. Wszyscy z Was, którzy jeszcze nie oddali głosu na ulubione tytuły mają czas do północy. Zapraszamy na stronę plebiscytu!