Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 24 stycznia 2005, 13:38

2 Mistrzostwa Polski Colin McRae Rally 2005 już w lutym!

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich na 2 Mistrzostwa Polski Colin McRae Rally 2005, które odbędą się w dniach 25-27.02.2005 r. w warszawskim kinie SILVER SCREEN przy ulicy Puławskiej 17. Przed wielkim ekranem, na specjalnych stanowiskach rajdowych, w jednym z najbardziej znanych symulatorów jazdy, ścigać się będą najlepsi zawodnicy z całej Polski.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich na 2 Mistrzostwa Polski Colin McRae Rally 2005 , które odbędą się w dniach 25-27.02.2005 r. w warszawskim kinie SILVER SCREEN przy ulicy Puławskiej 17. Przed wielkim ekranem, na specjalnych stanowiskach rajdowych (specjalny fotel kubełkowy, kierownica + pedały, komputer + monitor), w jednym z najbardziej znanych symulatorów jazdy ścigać się będą najlepsi zawodnicy z całej Polski. W sobotę wezmą udział w eliminacjach, zaś najlepsi z najlepszych – w niedzielnych półfinałach i finałach. Rozgrywki prowadzone będą w kategoriach: indywidualna, drużynowa i kobieca.

To co stanowi dodatkowy smaczek tego turnieju, to fakt że wizja i dźwięk ze stanowisk rajdowych będą skierowane na wielki ekran i do systemu surround kina!!! Nad gorącą atmosferą widowiska będzie czuwał DJ.

Superatrakcją turnieju będzie zorganizowany razem z www.autoklub.pl specjalny turniej CMR najlepszych polskich kierowców rajdowych !!! WIDZOWIE – WSTĘP BEZPŁATNY !!!

Organizatorzy turnieju: INTEL, LOGITECH, SAMSUNG, CDPROJEKT, VOBIS, WWW.GRY-ONLINE.PL i WWW.VGAMES.PL zadbali o najlepszą technologię i wspaniałe nagrody dla zwycięzców... Szczegóły dotyczące turnieju, regulaminu, atrakcji i opis nagród znajdziecie na www.vgames.gry-online.pl.

Zagraj i wygraj !!! Mistrz Polski jest tylko jeden...