Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 stycznia 2005, 16:59

autor: Włodarczak "Speed" Adam

Walka z Siłami Zła w drodze do szkoły/pracy

Nowa produkcja studia Backbone Entertainment dedykowana przenośnej konsoli Sony PSP – Death, Jr. ma wydawcę. Dystrybucją tej ciekawie zapowiadającej się gry akcji zajmie się znany koncern Konami.

Nowa produkcja studia Backbone Entertainment dedykowana przenośnej konsoli Sony PSPDeath, Jr. ma wydawcę. Dystrybucją tej ciekawie zapowiadającej się gry akcji zajmie się znany koncern Konami.

Walka z Siłami Zła w drodze do szkoły/pracy - ilustracja #1

Death, Jr., to tytuł, która łączy w sobie cechy typowej pierwszoosobowej gry akcji z elementami znanymi z gier TPP. W efekcie do rąk gracza trafia duża dawka akcji i walki.

Premiera Death, Jr. ma być jedną z większych, jakie do tej pory widzieliśmy na jakiejkolwiek platformie ” – stwierdził nieskromnie Hans-Joachim Amann, ważna osoba w Konami Europe. „Oryginalny design postaci, innowacyjne pomysły i oszałamiające efekty wizualne uczynią z Death Jr. bardzo pożądany tytuł na nową konsolę PSP ”.

Przyjrzymy się zatem bliżej tej produkcji – kilka słów o warstwie fabularnej. Tytułowy Death, Jr. wyrusza wraz z grupą przyjaciół na wycieczkę szkolną do pobliskiego muzeum. Traf chciał, że przez przypadek odłączyli się oni od reszty i niechcący uwolnili starożytne siły zła z tajemniczej skrzyni. Główny bohater, czyli w istocie gracz oraz jego kompani w obawie przed możliwością wysłania ich do wojskowej szkoły w ramach kary, podejmują walkę z całymi hordami demonów i przede wszystkim z ich szefem – straszliwym Molochem. Czy wesołej gromadce uda się zapobiec katastrofie? Przekonamy się już niebawem...

Walka z Siłami Zła w drodze do szkoły/pracy - ilustracja #2
Walka z Siłami Zła w drodze do szkoły/pracy - ilustracja #3
Walka z Siłami Zła w drodze do szkoły/pracy - ilustracja #4