Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lutego 2005, 15:26

Gary Grisby's World at War w "złocie"

Mimo wcześniejszych deklaracji, koncernowi Matrix Games nie udało się dotrzymać obiecywanej daty premiery gry Gary Grisby’s World at War. Pierwotnie program miał ukazać się właśnie dzisiaj. Dobra wiadomość jest taka, że opóźnienie będzie nieznaczne – produkt osiągnął już „złoty” status.

Mimo wcześniejszych deklaracji, koncernowi Matrix Games nie udało się dotrzymać obiecywanej daty premiery gry Gary Grisby’s World at War. Pierwotnie program miał ukazać się właśnie dzisiaj. Dobra wiadomość jest taka, że opóźnienie będzie nieznaczne – produkt osiągnął już „złoty” status, powędrował do tłoczni i pojawi się na półkach sklepowych w marcu.

3 września 1939, brytyjski premier, Chamberlain, poinformował naród o przystąpieniu Anglii do wojny, a jeszcze niecały rok wcześniej wracając z Monachium, oznajmił iż rozpoczyna się okres pokoju. Niedługo po wystąpieniu Chamberlaina gotowość do wojny zadeklarowała Francja. Rozpoczęły się kilkuletnie zmagania militarne, zakończone pokonaniem sił państw Osi przez Aliantów.

W Gary Grigsby’s World at War, dynamicznej strategii turowej, możemy zmienić przebieg tych wydarzeń – Zachodni Alianci mogą zostać podbici przez Niemcy, a w Azji Japonia może zwyciężyć Chiny. Losy II Wojny Światowej spoczywają w naszych rękach i tylko od nas zależy jak potoczy się przyszłość krajów zaangażowanych w ten konflikt. Możemy dowolnie dowodzić swoimi armiami i wygrywać całe kampanie stosując wyrafinowane strategie walki, a także rozwijać technologie wojskowe i wprowadzać do walki nowe, potężniejsze jednostki.

Więcej informacji na temat Gary Grisby’s World at War znajdziecie w naszej Encyklopedii Gier.