Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 lutego 2005, 11:26

Specjalny koncert na rozpoczęcie tegorocznej edycji targów Games Convention

Zaplanowana na 17 sierpnia 2005 roku kolejna edycja targów Games Convention w Lipsku, rozpocznie się od mocnego uderzenia. Jak informuje niemiecki magazyn GameStar, ceremonię otwarcia imprezy uświetni specjalny koncert, podczas którego orkiestra symfoniczna pod batutą Andy’ego Bricka wykona utwory z klasycznych, jak i nowych gier komputerowych.

Zaplanowana na 17 sierpnia 2005 roku kolejna edycja targów Games Convention w Lipsku, rozpocznie się od mocnego uderzenia. Jak informuje niemiecki magazyn GameStar, ceremonię otwarcia imprezy uświetni specjalny koncert, podczas którego orkiestra symfoniczna pod batutą Andy’ego Bricka wykona utwory z klasycznych, jak i nowych gier komputerowych. Uroczystość odbędzie się w filharmonii Gewandhaus (zdjęcie poniżej).

Specjalny koncert na rozpoczęcie tegorocznej edycji targów Games Convention - ilustracja #1

W chwili obecnej znanych jest zaledwie sześć gier, które posłużą orkiestrze do stworzenia pełnego repertuaru: Silent Hill 2, Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura, The Elder Scrolls III: Morrowind, International Karate, Battlefield 2 oraz Spellforce 2. W przypadku tego ostatniego tytułu, jest to kolejny dowód na to, że program faktycznie powstaje.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.