Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 marca 2005

10 notowanie listy EMPiKowej (21/03/05)

Elrond, 21 marca 2005, 16:13

Jak co tydzień przedstawiamy Wam notowanie najchętniej kupowanych gier w sieci sklepów EMPiK. Tym razem zestawienie obejmuje okres 14.03.2005-20.03.2005.

The Darkness od Majesco i Starbreeze potwierdzone
The Darkness od Majesco i Starbreeze potwierdzone

Cisek, 21 marca 2005, 16:09

Potwierdziły się pogłoski sprzed paru miesięcy. Starbreeze, producenci ciepło przyjętego The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay i firma wydawnicza Majesco ujawnili, że ich pierwszym, szumnie zapowiadanym tytułem będzie (zgodnie z planem) gra na konsole nowej generacji – adaptacja popularnego, wydanego również w Polsce komiksu Darkness.

Elektroniczny sklep przyszłości z dodatkami do gier na Xbox 2

Elrond, 21 marca 2005, 14:43

W chwili obecnej nośnikiem nowych zawartości w grach komputerowych są dodatki lub też ich rozszerzenia, które w większości przypadków są płatne i to sporo. A co powiecie na jednorazową możliwość zakupienia przykładowo nowego samochodu, miecza czy też zaklęcia? Nierealne? A jednak. Taką opcję, mikrotransakcji, zamierza wprowadzić Microsoft wraz z pojawieniem się następcy Xboxa. Witamy w ...

Batman Begins – szczegóły elektronicznej adaptacji filmu
Batman Begins – szczegóły elektronicznej adaptacji filmu

Cisek, 21 marca 2005, 14:40

Ten rok będzie kolejnym „rokiem ekranizacji komiksów”. Widzieliśmy Elektrę, Constantine, a wkrótce na naszych ekranach pojawią się Fantastyczna Czwórka, Sin City i Batman Początek. To właśnie ten ostatni będzie bohaterem powstającej gry o tym samym tytule. Dotychczas wiedzieliśmy, że taka pozycja jest tworzona, pokazano nam nawet kilka mocno średniej jakości screenów. Przyszedł więc czas na przedstawienie konkretnych faktów.

Coś extra dla europejskich fanów Guild Wars
Coś extra dla europejskich fanów Guild Wars

Krooliq, 21 marca 2005, 13:32

Niedawno informowaliśmy Was o rozpoczęciu europejskiej przedsprzedaży Guild Wars. Dziś natomiast producent gry Arena Net Inc. oraz jej wydawca, czyli Ncsoft podali do wiadomości, że w Europie ukaże się specjalna Kolekcjonerska Edycja tej produkcji. Termin premiery tej wersji pokrywa się z premierą standardowej gry – tj. w Wielkiej Brytanii – 22 kwietnia.

Powstaje darmowy dodatek do GTR: FIA GT Racing Game

Elrond, 21 marca 2005, 13:17

To doskonała wiadomość dla wszystkich fanów wirtualnych wyścigów spod znaku FIA GT. Jak poinformowała firma developerska SimBin, odpowiedzialna za stworzenie wspomnianej w tytule newsa gry, jej programiści pracują ciężko nad oficjalnym rozszerzeniem/dodatkiem do GTR: FIA GT Racing Game. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, ukaże się on już niedługo, a co więcej będzie zupełnie darmowy.

Nowy film promujący FIFA Street
Nowy film promujący FIFA Street

Krystian Smoszna, 21 marca 2005, 12:42

W ramach promocji swojego najnowszego produktu o nazwie FIFA Street, koncern Electronic Arts przygotował miłą niespodziankę dla wszystkich fanów piłki kopanej. Jest nią nowa strona internetowa, gdzie można zobaczyć krótki i niezwykle ciekawie opracowany film ze słynnym Ronaldhino w roli głównej.

Obsidian Entertainment pracuje nad nową grą

Krooliq, 21 marca 2005, 11:37

Od pewnego już czasu wiemy, iż Obsidian Entertainment, czyli zespół developerski odpowiedzialny za stworzenie drugiej części znakomitej gry z gatunku cRPG - Star Wars: Knights of the Old Republic, aktualnie pracuje nad kolejnym projektem, jakim jest Neverwinter Nights 2. Dziś natomiast asystent producenta John Morgan zdradził, że Obsidian oprócz Neverwinter Nights 2 zajmuje się jeszcze inną produkcją.

Mythic Blades w złocie

Elrond, 21 marca 2005, 11:23

Wszyscy fani bijatyk, którzy narzekają na prawdziwą posuchę w tym gatunku na PeCetach, powinni bliżej przyjrzeć się projektowi zatytułowanemu Mythic Blades. Po pierwsze, wspomniana gra jest właśnie przedstawicielką tego typu rozgrywki, po drugie, weszła właśnie w złotą fazę i pojechała do tłoczni.

Pobierz Red Dawn, darmowy dodatek do gry Vietcong
Pobierz Red Dawn, darmowy dodatek do gry Vietcong

ComCo, 21 marca 2005, 10:43

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zespół Pterodon wydał obszerny, darmowy dodatek do taktycznej gry akcji, pt. Vietcong. Red Dawn (pierwotnie znany jako Blue Dusk) był do tej pory dostępny jedynie na płycie DVD dołączonej do magazynu PC Gamer, teraz zaś można bez żadnych problemów pobrać go z Sieci.

Darmowy prequel gry I of the Enemy

ComCo, 21 marca 2005, 10:27

Studio developerskie Enemy Technology udostępniło do pobrania za darmo pełną wersję gry o nazwie I of the Enemy Ril'Cerat, będącą swego rodzaju prequelem do wydanej w poprzednim roku strategii czasu rzeczywistego I of the Enemy. Program wykorzystuje system walki i wybrane opcje rozgrywki oryginalnej, „pudełkowej” poprzedniczki.

Co z pecetową wersją Ghost Recon 2?

Elrond, 21 marca 2005, 10:14

Pamiętacie podaną przez nas kilka dni temu informację dotyczącą planów wydawniczych koncernu Ubisoft? Uważni czytelnicy z pewnością zauważyli, iż w ostatnim kwartale tego roku szykuje się premiera trzeciej części Tom Clancy's Ghost Recon. Co jednak stało się z PeCetową, drugą odsłoną serii, planowaną pierwotnie na czerwiec tego roku? Odpowiedź na to pytanie postanowili znaleźć redaktorzy ...

Star Wars: Imperial Commando?
Star Wars: Imperial Commando?

Krystian Smoszna, 21 marca 2005, 09:07

„Przynieś pokój Galaktyce, ścigając i eksterminując największych wrogów Imperium, rycerzy Jedi” – takie oto słowa zobaczyli redaktorzy serwisu GameSpot, po otworzeniu e-maila z reklamą Star Wars: Imperial Commando. Chodzi oczywiście o sequel gry Star Wars: Republic Commando, która od dłuższego czasu próbuje zaistnieć na rynku elektronicznej rozrywki.

Bonusy w wybranych, europejskich wydaniach drugiej części Freedom Force

ComCo, 21 marca 2005, 08:58

Okazało się, że dodatki przewidziane za zamówienia przedpremierowe Freedom Force vs the Third Reich to nie jedyne bonusy, jakie spotkają osoby planujące zakupić ten tytuł. Dzięki porozumieniu firm Digital Jesters i Focus Home Interactive, gracze z Wielkiej Brytanii i terenów skandynawskich wraz z grą otrzymają jeszcze płytę DVD.