Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 16 marca 2005

Pierwszy trailer z gry Total Overdose
Pierwszy trailer z gry Total Overdose

Krystian Smoszna, 16 marca 2005, 16:09

Kim jest Gringo Loco? Na to pytanie próbuje odpowiedzieć firma SCi, która dotychczas w tajemnicy ukrywała szczegóły na temat nowej gry akcji o nazwie Total Overdose. Czar prysł w dniu dzisiejszym, kiedy to na oficjalnej stronie programu pojawił się krótki filmik przedstawiający wspomniany produkt. Wygląda na to, że szykuje się nam kolejny klon popularnej serii Grand Theft Auto.

Konsolowcy znowu będą mogli pośpiewać w SingStar
Konsolowcy znowu będą mogli pośpiewać w SingStar

Krooliq, 16 marca 2005, 15:06

Firma Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) podała dziś do wiadomości, że pracuje nad kolejną, trzecią już, edycją programu do karaoke – SingStar. Najnowsza odsłona nosi tytuł SingStar Pop i będzie dostępna w wersji na konsole PlayStation 2, a jej premiera została zapowiedziana w Wielkiej Brytanii na maj bieżącego roku. Na razie jeszcze nie wiadomo, kiedy ten produkt trafi na nasze półki sklepowe.

Będzie demo Brothers in Arms: Road to Hill 30, i to już niedługo

Elrond, 16 marca 2005, 14:02

Jeśli wśród fanów gier akcji z fabułą osadzoną w czasie II Wojny Światowej są jeszcze tacy, którzy wątpią w grywalność Brothers in Arms: Road to Hill 30, to proponuję im poczekać na demo wspomnianej gry, które jak wszystko na to wskazuje, nadchodzi wielkimi krokami. Taką przynajmniej informację zamieścił na swojej stronie holenderski serwis Gamer.nl.

Twórcy Mafii pracują nad nowym projektem – grą FPS

Kull, 16 marca 2005, 13:59

Ponad pięć miesięcy temu na stronie internetowej korporacji wydawniczej Atari, pojawiły się wzmianki o czterech nowych grach jakie firma ta podejmie się wydać. Wśród nich znalazł się tajemniczy tytuł jaki miał ukazać się na platformy PC i Xbox, był nim- Enemy in Sight. Dziś podano oficjalnie, czym owa gra będzie i kto zajmuje się jej tworzeniem.

Konsolowcy 10,000 stóp pod wodą - zapowiedziano Aquanox: the Angels Tears

Elrond, 16 marca 2005, 12:25

Firma JoWooD w oficjalnym oświadczeniu prasowym poinformowała o przymiarkach do wydania gry Aquanox: the Angels Tears przeznaczonej na konsole PS2. Dzięki temu również konsolowcy będą mieli okazję zanurzyć się w głębiny oceanu, świat mroku i strachu oraz stawić czoła niebezpieczeństwom, z którymi do tej pory nikt się nie mierzył.

Nokia tnie ceny N-Gage oraz gier

Elrond, 16 marca 2005, 11:53

No cóż - wszyscy doskonale zdawali sobie sprawę z tego, iż N-Gage, oraz jego wersja oznaczona symbolem QD, rynku handheldów nie zawojuje, szczególnie przy swoich wysokich cenach. Wszyscy, oprócz Nokii, która dopiero teraz zmienia swoją politykę cenową związaną z tą hybrydą telefonu komórkowego i platformy do grania. Dzień Świętego Patryka, 17 marca, będzie okazją do zaprezentowania N-Gage QD...

Przegońmy terrorystów po raz kolejny, czyli Combat: Task Force 121 w przygotowaniu

ComCo, 16 marca 2005, 10:56

Firma Groove Games ujawniła, iż zajmie się wydaniem nowej, militarnej strzelanki pierwszoosobowej (gry akcji/FPS), pt. Combat: Task Force 121. Docelowo, nadchodząca pozycja kierowana jest do posiadaczy komputerów klasy PC oraz konsol Microsoft Xbox.

Rozpoczęto ogólnoświatową sprzedaż Act of War: Direct Action
Rozpoczęto ogólnoświatową sprzedaż Act of War: Direct Action

ComCo, 16 marca 2005, 10:47

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, gra Act of War: Direct Action - ciekawie zapowiadająca się strategia, z akcją osadzoną w niedalekiej przyszłości i scenariuszem napisanym przez bestsellerowego (według New York Timesa) autora Dale'a Browna - trafiła na sklepowe półki.

Nintendo DS w Europie niemal jak świeże bułki
Nintendo DS w Europie niemal jak świeże bułki

ComCo, 16 marca 2005, 09:15

W Europie dopiero przed pięcioma dniami nastąpił debiut nowej konsoli kieszonkowej koncernu Nintendo, tj. Dual Screen. Ciepłe przyjęcie owego handheldu było przewidywane jeszcze przed faktyczną premierą, ale chyba nikt nie spodziewał się, że w ciągu pierwszych 48 godzin sprzedaży DS osiągnie tak imponujący rezultat.

Marvel kontra Electronic Arts - Komiksowi herosi w natarciu
Marvel kontra Electronic Arts - Komiksowi herosi w natarciu

Krystian Smoszna, 16 marca 2005, 09:07

W dniu wczorajszym koncern Electronic Arts opublikował oświadczenie prasowe, w którym oficjalnie potwierdził to, co wiadomo już co najmniej od miesiąca. Nowa gra prezentująca popularnych super-bohaterów z komiksów Marvela będzie nosić tytuł Marvel Nemesis: Rise of the Imperfects i ukaże się z końcem bieżącego roku.

Silent Hunter III wpłynął do sklepów
Silent Hunter III wpłynął do sklepów

Krystian Smoszna, 16 marca 2005, 07:17

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w dniu wczorajszym pojawiła się w sklepach trzecia odsłona gry Silent Hunter – popularnego symulatora łodzi podwodnych z okresu II wojny światowej. Oczywiście, powyższe tyczy się jak na razie rynku północnoamerykańskiego.

Pierwsze screenshoty z gry Spore
Pierwsze screenshoty z gry Spore

Krystian Smoszna, 16 marca 2005, 06:54

Kilka dni temu informowaliśmy Was o nowej produkcji Willa Wrighta (twórcy takich hitów jak SimCity, czy The Sims), zatytułowanej Spore. Przedstawiliśmy wówczas szczątkowe wieści na temat „fabuły” gry i z grubsza omówiliśmy zasady rozgrywki. Dzisiaj możemy pokazać Wam pierwsze screenshoty, które pochodzą z prezentacji, jaka odbyła się na Game Developers Conference.