Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 31 marca 2005

Poradnik: Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory

Redakcja GRYOnline.pl, 31 marca 2005, 18:19

Poradnik do trzeciej części serii Clancy’s Splinter Cell, oznaczonej podtytułem Chaos Theory, w którym znajdziecie dokładny opis przejścia trybu singleplayer (dla pojedynczego gracza) w oparciu o najwyższy dostępny poziom trudności (Expert).

Xtreme wyparło Next Gen w tytule nowej pozycji z cyklu Delta Force

ComCo, 31 marca 2005, 14:47

Developerzy z firmy Novalogic do końca nie mogą zdecydować się na tytuł aktualnie przygotowywanej strzelanki pierwszoosobowej, nawiązującej do korzeni serii Delta Force. Nowa produkcja początkowo była znana jako Delta Force: Reloaded, później mówiono na nią Delta Force One: Next Gen, obecnie zaś należy zanotować następującą nazwę - Delta Force: Xtreme.

Problemy developera Medal of Honor: Allied Assault i Men of Valor: Vietnam

ComCo, 31 marca 2005, 14:45

Ostatnie wzmianki na zachodnich stronach internetowych wskazywały na to, że studio developerskie 2015 - twórcy świetnej gry akcji/FPS, pt. Medal of Honor: Allied Assault i wydanej jakiś czas temu strzelanki Men of Valor - zakończyło swoją rynkową działalność. Szef omawianej firmy, pan Tom Kudirka, podczas rozmowy z redaktorami pisma Computer Games Magazine zdementował te doniesienia, jednak uczciwie przyznał, że obecna sytuacja zespołu nie wygląda najlepiej.

Oficjalny termin premiery Dark and Light
Oficjalny termin premiery Dark and Light

Łosiu, 31 marca 2005, 12:00

Już trzy lata francuska grupa programistów znana pod nazwą NP Cube pracuje nad nową grą z gatunku MMOcRPG pt. Dark and Light, a jak właśnie się dowiedzieliśmy, ten owoc ich wysiłków trafi do rąk graczy w listopadzie bieżącego roku. Z pozoru tytuł ten nie odróżnia się szczególnie od innych obecnych na rynku MMO, ale jak wszyscy wiemy pozory bardzo często mylą...

Gary Grigsby's World at War już jest!

Krooliq, 31 marca 2005, 11:08

Firmy Matrix Games i 2by3 Games podały dziś do wiadomości, że ich najnowszy produkt, czyli Gary Grigsby's World at War trafił właśnie na półki sklepowe w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Ponadto istnieje też możliwość pobrania tej produkcji bezpośrednio ze sklepu Matrix Games. Produkt pobrany ze strony nie różni się niczym od tego dostępnego w zwyczajnym sklepie, nie posiada jedynie wydrukowanej instrukcji. Niestety nadal nie wiemy, kiedy i czy ta gra trafi do naszych polskich sklepów.

Oficjalna zapowiedź Heroes of Might and Magic V

Kull, 31 marca 2005, 09:53

Opowieść ta rozpoczęła się w 1995 roku, w porośniętych pajęczynami laboratoriach zespołu New World Computing. To właśnie tam powstała pierwsza część najpopularniejszej na świecie turowej gry strategicznej, o bohaterach, mocy i magii. Saga Heroes of Might & Magic liczy jak na razie cztery wyśmienite części. Dziś oficjalnie potwierdzono, iż trwają prace nad piątym rozdziałem tej kultowej już baśni.

Już za kilka dni zadebiutuje demo multiplayer Empire Earth II

Krystian Smoszna, 31 marca 2005, 09:44

Już przeszło miesiąc, wszyscy fani gry Empire Earth mogą rozkoszować się oficjalnym demo drugiej odsłony tego programu. Jak się okazuje, nie będzie to jedyna „reklamówka” opublikowana przez Vivendi Universal. Już za kilka dni, dokładnie 4 kwietnia, w sieci zadebiutuje kolejne demo, tym razem prezentujące możliwości trybu multiplayer.

Najlepiej sprzedające się gry w Stanach Zjednoczonych - Luty 2005

Krystian Smoszna, 31 marca 2005, 09:14

Kompania NPD, która dostarcza wszystkim serwisom (w tym naszemu) informacje na temat sprzedaży gier w Stanach Zjednoczonych, postanowiła po raz kolejny opublikować zestawienie za cały miesiąc. Zgodnie z kalendarzem, czas na luty.

Saga of Ryzom przechodzi w inne ręce

Elrond, 31 marca 2005, 09:10

Firma developerska Nevrax poinformowała, iż z końcem tego miesiąca zrywa umowę partnerską z Themis Group and MDO Entertainment, dotyczącą zarządzania grą z rodzaju MMO, Saga of Ryzom. Jednocześnie podano do wiadomości, iż nowym "opiekunem" gry została firma Jolt Online Gaming, która dotychczas zajmowała się obsługą gry w Wielkiej Brytanii i innych krajach europejskich.

Powstanie gra na licencji ... Oktoberfest
Powstanie gra na licencji ... Oktoberfest

Elrond, 31 marca 2005, 08:32

Muszę przyznać, że podczas przeglądania przepastnych zasobów Internetu w poszukiwaniu tematów na newsy, ujrzawszy to co przedstawię w dalszej części, na moment zamarłem. Upewniwszy się, że 1 kwietnia (prima aprilis gdyby ktoś nie wiedział) jest dopiero jutro, przystąpiłem do przelewania treści wiadomości w formę przyswajalną po naszemu.

Szczęśliwe stopy Midway - zapowiedziano Happy Feet

Elrond, 31 marca 2005, 07:52

Firmy Midway Games oraz Warner Bros. Interactive Entertainment poinformowały o podpisaniu umowy wydawniczej dotyczącej stworzenia i dostarczenia na półki sklepowe gier opartych na fabule filmu Happy Feet. Niestety na razie niewiele wiadomo o samej grze, oprócz tego, iż podobnie jak film, opowiadać będzie o przygodach młodego, muzycznie utalentowanego pingwina.

24 godziny na ekranach komputerów - oficjalnie
24 godziny na ekranach komputerów - oficjalnie

Elrond, 31 marca 2005, 07:22

Ponad rok temu pojawiła się na łamach naszego serwisu wzmianka o możliwości przeniesienia do wirtualnego świata serialu 24, znanego w Polsce pod tytułem 24 godziny. Spekulacje te przeradzają się w pewność, ponieważ firma Sony oficjalnie zapowiedziała wydanie gry opartej na fabule serialu.

Tort pod tytułem Eidos już w ponad 26% w rękach SCi

Elrond, 31 marca 2005, 06:52

Cała sytuacja wokół firmy Eidos zdaje się nabierać coraz większych rumieńców. O upadającego wydawcę biją się tak naprawdę dwie firmy - Elevation Partners oraz SCi. I wszystko wskazuje na to, iż druga z wymienionych zalicza na swoim koncie same sukcesy przybliżające ją do celu, czyli przejęcia Eidosa.