Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 14 marca 2005

Poradnik: Medal Of Honor: Pacific Assault

Redakcja GRYOnline.pl, 14 marca 2005, 17:23

Poradnik do wojennej gry akcji Medal Of Honor: Pacific Assault zawiera kompletny opis przejścia czterech kampanii poprzedzony istotnymi poradami dotyczącymi rozgrywki a także listą możliwych do zdobycia medali oraz bohaterskich czynów.

10 notowanie listy EMPiKowej (14/03/05)

Elrond, 14 marca 2005, 16:32

Kolejny tydzień i kolejne notowanie najchętniej kupowanych gier w sieci sklepów EMPiK. Dzięki temu zestawieniu możecie zorientować się, jakie tytuły padały najczęściej łupem graczy odwiedzających salony sprzedaży tej sieci.

The Movies - uaktualnienie strony oficjalnej

Elrond, 14 marca 2005, 15:51

Ponieważ do premiery oryginalnej strategii ekonomicznej, The Movies, pozostało jeszcze sporo czasu, panowie z Lionhead Studios co chwilę przypominają się graczom. Tym razem formą przypomnienia jest informacja o uaktualnieniu oficjalnej strony gry, dzięki czemu pojawiły się na niej 2 nowe screeny (prezentowane w dalszej części wiadomości) oraz tzw. Fact Sheet czyli dokładne informacje o grze.

Konkurs Immortal Cities: Children of the Nile - gra za friko! zakończony
Konkurs Immortal Cities: Children of the Nile - gra za friko! zakończony

Solnica, 14 marca 2005, 13:45

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy był egzemplarz gry Immortal Cities: Children of the Nile. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby o ksywce ...

Mega Patch PL do FIFA Football 2005 opublikowany!
Mega Patch PL do FIFA Football 2005 opublikowany!

Krystian Smoszna, 14 marca 2005, 12:46

Zgodnie z zapowiedzią złożoną w Dniu Kobiet, ekipa Strikeout Team opublikowała specjalną łatkę do gry FIFA Football 2005, nazwaną Mega Patch PL 2005. Dodatek pozwala włączyć do rozgrywki o europejskie puchary wszystkie kluby pierwszej i drugiej ligi piłkarskiej. Ponadto – a może przede wszystkim – gracze będą mogli poprowadzić swoją ulubioną drużynę piłkarską w bój o prymat na rodzimym podwórku.

W pojedynku Marvel vs NCSoft na razie górą twórcy City of Heroes

Elrond, 14 marca 2005, 11:42

Fani popularnej gry z gatunku MMO, City of Heroes, z pewnością pamiętają wydarzenia z listopada zeszłego roku, kiedy to koncern Marvel zwrócił swe wszechwidzące oko w stronę produktu NCsoft, i stwierdził, że firma popełniła wykroczenie pozwalając graczom na pełną swobodę w tworzeniu postaci, co zaowocowało pojawieniem się w grze bohaterów marvelowskich komiksów. Sprawa znalazła się w sądzie.

Premiera F.E.A.R. jednak w czerwcu!
Premiera F.E.A.R. jednak w czerwcu!

Krooliq, 14 marca 2005, 10:53

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o przesunięciu premiery gry F.E.A.R. z czerwca na jesień tego roku. Dziś mamy dobrą wiadomość dla wszystkich oczekujących na tę publikację. Na stronie wydawcy gry, czyli firmy Vivendi Universal Games ponownie pojawił się letni termin premiery. Zatem w zeszłym tygodniu, najprawdopodobniej, doszło do zwyczajniej pomyłki na w/w stronie, którą teraz zauważono i skorygowano. A już niektórzy zdążyli się zmartwić ...

Blizzard Entertainment banuje nielegalnych handlarzy

ComCo, 14 marca 2005, 09:41

Nie pomogły apele, nie pomogły prośby i groźby. Pracownicy firmy Blizzard Entertainment poinformowali właśnie o całkowitym zablokowaniu ponad tysiąca kont użytkowników gry World of Warcraft, którzy zajmowali się sprzedawaniem wirtualnej waluty z tego MMORPG-a za prawdziwe pieniądze np. na aukcjach internetowych.

Stany Zjednoczone pominięte podczas przyszłej dystrybucji Metal Gear Solid 4?

Krystian Smoszna, 14 marca 2005, 09:06

Hideo Kojima – jeden z twórców istniejącej od 1987 roku serii Metal Gear odbył krótką, ale niezwykle ciekawą rozmowę z redaktorem popularnego magazynu Computer and Video Games. Wynika z niej, że wydanie w Stanach Zjednoczonych następnej odsłony programu będzie stać pod dużym znakiem zapytania.

LotR: Battle for Middle Earth dostanie kolejny patch

ComCo, 14 marca 2005, 09:04

Zainteresowanie strategią czasu rzeczywistego pt. Bitwa o Śródziemie nie słabnie, podobnie jak nie słabną starania programistów firmy Electronic Arts w ulepszaniu tejże produkcji. Nie tak dawno ukazał się przecież pierwszy patch do gry (patrz ten link), w przygotowaniu znajduje się już zaś kolejna poprawka systemowa, tym razem oznaczona numerem v1.02.

Sukces dema Unreal Championship 2: The Liandri Conflict
Sukces dema Unreal Championship 2: The Liandri Conflict

ComCo, 14 marca 2005, 08:44

Wygląda na to, że druga odsłona serii Unreal Championship na konsolę Xbox pobije pod względem sprzedaży „jedynkę” z 2002 roku. Od premiery UC2: The Liandri Conflict dzieli nas jeszcze nieco ponad miesiąc (ogólnoświatowy debiut wyznaczono na 18 kwietnia), jednak już teraz demo owego tytułu trafiło na listę 25 pozycji, w jakie obecnie najczęściej grają online posiadacze usługi Xbox Live.