Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 marca 2005

Poradnik: NBA Live 2005

Redakcja GRYOnline.pl, 23 marca 2005, 18:07

Poradnik do sportowej gry NBA Live 2005 objaśnia opcje, sterowanie i zasady prowadzenia rozgrywki, podaje listę punktowanych zadań oraz solidnie przygotowuje do konkursu wsadów.

Spellforce II: Blend of Perfection zaanonsowane

Elrond, 23 marca 2005, 15:18

17 lutego na łamach naszego serwisu informowaliśmy Was o możliwości powstania drugiej odsłony znakomitego połączenia RPG i strategii w konwencji fantasy, Spellforce. Dzisiaj już wiadomo, że gra doczeka się kontynuacji, bowiem oficjalnie ogłoszono światu Spellforce II: Blend of Perfection. Gra pojawi się jesienią tego roku.

Knights of the Zodiac: The Sanctuary nadchodzi do Europy

Elrond, 23 marca 2005, 13:37

Firma Atari poinformowała, iż europejscy posiadacze konsol PS2 mogą jeszcze w tym roku spodziewać się wydania Knights of the Zodiac: The Sanctuary. Gra, której fabuła oparta została o popularną, japońską serię anime, Saint Seiya, powstaje w studiu Bandai.

Dziesiąta edycja QuakeCon oficjalnie zapowiedziana

Krystian Smoszna, 23 marca 2005, 13:20

Jedenastego sierpnia bieżącego roku, nad jeziorem Grapevine w Teksasie rozpocznie się jubileuszowa, dziesiąta edycja turnieju QuakeCon – jednej z najważniejszych imprez w całości poświęconych komputerowej rozrywce, jakie mają miejsce w Stanach Zjednoczonych.

Crown of Glory: Europe in the Age of Napoleon – nowa gra z Matrix Games
Crown of Glory: Europe in the Age of Napoleon – nowa gra z Matrix Games

Krooliq, 23 marca 2005, 13:10

Firma Matrix Games podała właśnie do wiadomości, że wraz z zespołem developerskim Western Civilization Software pracują nad nową grą strategiczną pt. Crown of Glory: Europe in the Age of Napoleon.

Najnowsze hity UbiSoft w ofercie Direct2Drive

Krystian Smoszna, 23 marca 2005, 12:39

Przedstawiciele UbiSoft poinformowali wczoraj o zawarciu specjalnego porozumienia z firmą IGN Entertainment, na mocy którego wydawane przez ten pierwszy koncern gry (w tym najnowsze hity) trafią do oferty serwisu Direct2Drive, specjalizującego się w sprzedaży i udostępnianiu programów rozrywkowych drogą elektroniczną.

Turbine Entertainment przejmuje licencję na wydanie MMO osadzonego w świecie Tolkiena

Elrond, 23 marca 2005, 12:10

Firma Turbine Entertainment poinformowała, iż sfinalizowała umowę z Tolkien Enterprises oraz Vivendi Universal Games, dzięki której stała się wyłącznym posiadaczem praw do tworzenia i wydawania gier z rodzaju MMO opartych na dziełach Tolkiena, The Lord of the Rings i The Hobbit.

The Matrix Online już jest!
The Matrix Online już jest!

Krooliq, 23 marca 2005, 11:08

Wreszcie jest! Długo oczekiwana gra MMOcRPG, oparta na motywach słynnej kinowej trylogii autorstwa braci Wachowskich, czyli The Matrix Online trafiła wczoraj do amerykańskich sklepów, o czym z dumą poinformowały firmy Warner Bros Interactive Entertainment oraz SEGA.

Pogramy wieloosobowo w Stargate SG-1

Elrond, 23 marca 2005, 10:42

Wszyscy fani Gwiezdnych Wrót, niecierpliwie oczekujący pojawienia się gry opartej na popularnym serialu, Stargate SG-1, mogą spać spokojnie. Wszystko wskazuje na to, iż jej twórcy bardzo poważnie podchodzą do swoich zajęć i co pewien czas mamy możliwość oglądać kolejne etapy ich prac. Firma JoWooD poinformowała właśnie, iż Stargate SG-1 umożliwiać będzie rozgrywki wieloosobowe.

Dodatek do Halo 2 - prawda czy fałsz?

Krystian Smoszna, 23 marca 2005, 09:51

Coraz ciekawsze wieści pojawiają się w sieci na temat pierwszego rozszerzenia do Halo 2 – bestsellerowej strzelaniny przeznaczonej dla konsoli Xbox. Tym razem swoje trzy grosze do tej kwestii postanowił dorzucić internetowy sklep EBGames, który wczoraj zaoferował ów dodatek w przedsprzedaży, ujawniają przy okazji datę premiery.

John Milius autorem scenariusza do Medal of Honor: European Assault

Krystian Smoszna, 23 marca 2005, 09:29

Koncern Electronic Arts ujawnił wczoraj personalia osoby, która będzie odpowiedzialna za stworzenie scenariusza do gry Medal of Honor: European Assault (do niedawna Dogs of War), przeznaczonej tylko i wyłącznie na konsole. Wybrańcem okazał się znany hollywoodzki pisarz i reżyser – John Milius.

Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory w "złocie"

Krystian Smoszna, 23 marca 2005, 08:51

Koncern UbiSoft poinformował w dniu wczorajszym, że najnowsza odsłona niezwykle popularnej serii Tom Clancy’s Splinter Cell, o podtytule Chaos Theory, osiągnęła „złoty” status i powędrowała do tłoczni. Wbrew wcześniejszym obawom, wydawcy udało się dotrzymać zapowiadanej daty premiery programu.