Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2005, 11:08

autor: Krooliq

The Matrix Online już jest!

Wreszcie jest! Długo oczekiwana gra MMOcRPG, oparta na motywach słynnej kinowej trylogii autorstwa braci Wachowskich, czyli The Matrix Online trafiła wczoraj do amerykańskich sklepów, o czym z dumą poinformowały firmy Warner Bros Interactive Entertainment oraz SEGA.

Wreszcie jest! Długo oczekiwana gra MMOcRPG, oparta na motywach słynnej kinowej trylogii autorstwa braci Wachowskich, czyli The Matrix Online trafiła wczoraj do amerykańskich sklepów, o czym z dumą poinformowały firmy Warner Bros Interactive Entertainment oraz SEGA. Europejska premiera tego produktu jest zapowiedziana na 8 kwietnia bieżącego roku. Niestety dalej nie wiemy, kiedy i czy ten produkt trafi do nas.

The Matrix Online już jest! - ilustracja #1

Przypomnijmy, że The Matrix Online został stworzony w studiu Monolith Productions, przy ścisłej współpracy z autorami filmu. Akcja gry jest umiejscowiona w całości w świecie „Matrycy” (nie mamy okazji odwiedzać „realnego świata”) i rozgrywa się po wydarzeniach, które opisują trzy filmy z serii Matrix. Tytuł ten umożliwia tysiącom graczy na wniknięcie do wirtualnego świata i uczestniczenie w wojnie pomiędzy ludźmi, którzy pragną wyzwolić się spod jarzma maszyn oraz maszynami i ludźmi, którzy w obliczu dewastacji realnego świata, chcą pozostać w Matrixie.

Wszystkich zainteresowanych tą grą po więcej informacji odsyłamy do naszej Encyklopedii Gier.