Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 marca 2005

Mobilna wersja Age of Empires II: The Age of Kings dla Nintendo DS

eLKaeR, 20 marca 2005, 14:55

Wprawdzie strategia czasu rzeczywistego pt. Age of Empires II: The Age of Kings liczy sobie już blisko sześć lat, to nadal cieszy się mnóstwem zagorzałych entuzjastów na całym globie ziemskim. Obecnie w „dwójkę” mogą zagrać tylko posiadacze PeCetów i PS2, ale wkrótce dołączą do nich także właściciele mobilnych platform elektroniczno-rozrywkowych Niniendo DS.

Najlepiej sprzedające się gry w lutym tego roku

Elrond, 20 marca 2005, 11:02

Przedstawiamy Wam listę 20 najlepiej sprzedających się gier na PC w Stanach Zjednoczonych, opracowaną przez serwis NPD Group. Lista powstała w oparciu o dane pochodzące z lutego tego roku.

Operation Matriarchy - premiera przesunięta
Operation Matriarchy - premiera przesunięta

Elrond, 20 marca 2005, 10:16

Jeśli wśród czytelników naszego serwisu znajdują się osoby, które nerwowo oczekują pojawienia się tworzonego przez MADia FPSa, Operation Matriarchy, muszą uzbroić się w cierpliwość. Uściślając w dużą dozę cierpliwości, ponieważ premiera gry została przesunięta z pierwszego kwartału tego roku na kwartał trzeci.

O rozszerzeniu Halo 2 słów kilka - ponownie

Elrond, 20 marca 2005, 09:50

Wczoraj informowaliśmy Was o pojawieniu się w sieci rewelacyjnych wiadomości na temat potencjalnego rozszerzenia Halo 2. Uderz w stół, a nożyce się odezwą mówi stare przysłowie i panowie z firmy Bungie zasypani pytaniami w tej sprawie postanowili rozjaśnić nieco całą ta sytuację.

Policyjna jednostka specjalna w drodze do sklepów
Policyjna jednostka specjalna w drodze do sklepów

eLKaeR, 20 marca 2005, 08:08

Pierwszą paramilitarną jednostkę policyjną typu SWAT (Special Weapons Attack Tactics; obecnie Special Weapons And Tactics) utworzono w latach sześćdziesiątych XX wieku, a dziś akronim ów budzi respekt w Stanach Zjednoczonych i poza nimi. Na temat tych elitarnych oddziałów specjalnych powstał szereg gier komputerowych i konsolowych. Najnowsza pozycja, to SWAT 4 – jej developing właśnie ukończono.

Kraina a la Afganistan w uniwersum Oddworld?

eLKaeR, 20 marca 2005, 07:07

Wydana całkiem niedawno gra Oddworld Stranger’s Wrath nie jest ostatnią pozycją w ramach marki, zapoczątkowanej w 1997 roku wraz z premierą Oddworld: Abe’s Oddysee. Wiemy o tym od Lorna Lanninga, czyli prezesa firmy Oddworld Inhabitants, który krótko napomknął o przyszłości w grudniu ubiegłego roku. Już niebawem powinniśmy doczekać się oficjalnej zapowiedzi nowej gry o tytule Oddworld: Fangus.