Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 marca 2005, 14:04

autor: Marcin "Cisek" Cisowski

Czyżby kolejne przesunięcie premiery Tabula Rasa?

Jak poinformował Computer Games Magazine premiera gry MMOcRPG Tabula Rasa może zostać przesunięta. Stało się to już raz w 2004 roku, kiedy ustalono datę premiery na czerwiec 2005. Tworzona przez NCsoft pod kierownictwem Richarda Garriotta – ojca słynnej serii Ultima i jej sieciowej odmiany Ultima Online – Tabula Rasa nie została uwzględniona w planach firmy na obecny rok.

Jak poinformował Computer Games Magazine premiera gry MMOcRPG Tabula Rasa może zostać przesunięta. Stało się to już raz w 2004 roku, kiedy ustalono datę premiery na czerwiec 2005. Tworzona przez NCsoft pod kierownictwem Richarda Garriotta – ojca słynnej serii Ultima i jej sieciowej odmiany Ultima OnlineTabula Rasa nie została uwzględniona w planach firmy na obecny rok.

Redaktorzy magazynu otrzymali nawet od jednego z przedstawicieli NCsoft wyraźny sygnał, że niestety nie ujrzymy gry w tym roku, ale otrzymamy garść informacji na nadchodzących targach E3.

Przypomnijmy, że Tabula Rasa wplata tysiące graczy w międzyplanetarny konflikt. Oto bowiem po odkryciu podróży międzygwiezdnych nastąpił rozłam wśród przedstawicieli rasy Eloh. Zbuntowana rebelia zgładziła swoich niedawnych współtowarzyszy i wyruszyła na podbój kolejnych galaktyk i planet. To właśnie gracze mają przeciwstawić się ich sile podążając jedną z trzech ścieżek: ciała, umysłu lub ducha.

Szczegółowe informacje na temat Tabula Rasa znajdują się oczywiście w naszej encyklopedii.

Czyżby kolejne przesunięcie premiery Tabula Rasa? - ilustracja #1
Czyżby kolejne przesunięcie premiery Tabula Rasa? - ilustracja #2