Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 marca 2005, 16:48

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Prawie 1000 Darmowych Gier Internetowych na GRY-OnLine

Nie minęły dwa tygodnie, odkąd ruszyliśmy z publikacją Mini Filmów z gier, a ponownie mamy dla Was nie lada atrakcję – Darmowe Gry Internetowe. Na dziś znaleźliśmy ich dla Was, przetestowaliśmy i opisaliśmy blisko 1000, a liczba ta będzie stale rosnąć.

Nie minęły dwa tygodnie, odkąd ruszyliśmy z publikacją Mini Filmów z gier, a ponownie mamy dla Was nie lada atrakcję – Darmowe Gry Internetowe. Na dziś znaleźliśmy ich dla Was, przetestowaliśmy i opisaliśmy blisko 1000, a liczba ta będzie stale rosnąć. Podzieliliśmy je na: gry zręcznościowe, gry logiczne, gry sportowe, gry przygodowe, bijatyki, strzelanki, wyścigi oraz gry erotyczne – to, co je łączy, to fakt, iż są całkowicie za darmo i dostępne dla wszystkich!

Dedykowaną im stronę znajdziecie po kliknięciu na znajdujący się w menu u góry ekranu przycisk „Zagraj”. Po wybraniu interesującej Was gry, na ekranie pojawi się jej opis, towarzyszące mu statystyki, nasza ocena oraz co najważniejsze przycisk „GRAJ”. To po jego naciśnięciu zostaniecie przeniesieni na stronę z grą. Życzymy miłej zabawy!

Prawie 1000 Darmowych Gier Internetowych na GRY-OnLine - ilustracja #1