Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 kwietnia 2005, 16:09

autor: Krooliq

Zostań testerem Dungeons & Dragons Online

Właśnie nadarza się niesamowita gratka dla wszystkich osób zarejestrowanych na oficjalnym forum gry Dungeons & Dragons Online. Aktualnie twórcy tego tytułu poszukują osób na stanowisko alpha testera.

Właśnie nadarza się niesamowita gratka dla wszystkich osób zarejestrowanych na oficjalnym forum gry Dungeons & Dragons Online. Aktualnie twórcy tego tytułu poszukują osób na stanowisko alpha testera. Wszystkich chętnych zapraszamy do odwiedzenia strony, gdzie można wysłać swoją kandydaturę. Zatem jeżeli należycie do społeczności D&D i czujecie się na siłach – ruszajcie do boju o to stanowisko. A jeżeli jeszcze się nie zarejestrowaliście na forum D&D, zróbcie to jak najszybciej pod tym adresem, wówczas też będziecie mogli zgłosić się do alpha testów.

Zostań testerem Dungeons & Dragons Online - ilustracja #1

 

Dla niewtajemniczonych przypomnijmy, że Dungeons & Dragons Online to pierwszy poważny MMORPG bazujący na słynnym module D&D. Gra opiera się na trzech głównych założeniach, które przez twórców są traktowane priorytetowo: combat (rozbudowany moduł walki), content (bogata i ciekawa zarazem zawartość) oraz community (liczna wspólnota graczy).

Zostań testerem Dungeons & Dragons Online - ilustracja #2

 

Wszystkich zainteresowanych tą produkcją po więcej informacji odsyłamy do naszej Encyklopedii Gier oraz na Oficjalną Stronę Gry.