Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 maja 2005

BMW M3 na screenshotach z Need for Speed: Most Wanted
BMW M3 na screenshotach z Need for Speed: Most Wanted

eLKaeR, 8 maja 2005, 17:05

Pierwsza grafika, zapowiadająca kolejną część popularnej serii Need for Speed o podtytule Most Wanted, przedstawiała tył stuningowanego BMW M3 w industrialnej scenerii (vide news z 11 kwietnia 2005). Sportowy samochód rodem z Bawarii demonstrują również zrzuty ekranowe z właściwej gry, które chcielibyśmy teraz pokazać Szanownym Czytelnikom.

Więcej wody w turbinach Turbine

Elrond, 8 maja 2005, 15:22

Firma Turbine Entertainment, która uraczyła graczy m.in. Asheron's Call, poinformowała, iż sfinalizowała właśnie drugą fazę programu, mającego na celu przekształcenie się w niezależnego wydawcę. Pod koniec 2003 roku informowaliśmy Was, iż kierownictwo Turbine pozyskało 18 milionów USD, głównie na odkupienie od Microsoftu licencji na wspomniany tytuł, teraz - jest to 30 milionów USD.

Nowy Sonic razy 3

Elrond, 8 maja 2005, 15:12

Jak głoszą plotki, firma Sega pracuje w sekrecie nad nowymi grami przeznaczonymi wyłącznie na platformy GameCube, DS oraz PSP. Według tych plotek, bohaterem tych gier będzie znany wszystkim jeż, Sonic, który swoje nowe wcielenia zaprezentuje na zbliżających się targach E3.

Dungeon Lords - patch w przyszłym tygodniu

Elrond, 8 maja 2005, 14:58

Patrząc na poczynania wydawców gier niejednokrotnie odnoszę wrażenie, iż gracze są dla nich stadem królików doświadczalnych. Ostatnimi czasy pojawienie się gry, która nie zawiera błędów należy do rzadkości - częstszym obrazkiem jest wydawanie łatek niedługo po premierze. I tego schematu trzyma się Dungeon Lords, która mimo, iż opóźniana wielokrotnie, nie ustrzegła się niedoróbek.

Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi w USA i Europie

eLKaeR, 8 maja 2005, 13:32

Nie tylko japońscy klienci kupią efektowną grę walki o nazwie Dragon Ball Z: Sparking!, zapowiedzianą w drugiej połowie ubiegłego miesiąca. Nowe dzieło firmy Spike, nawiązujące do popularnego serialu animowanego o Super Wojownikach, zostanie bowiem wydane także w Stanach Zjednoczonych i Europie pod tytułem Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi.

Sfotografowano konsolę Xbox 360!
Sfotografowano konsolę Xbox 360!

eLKaeR, 8 maja 2005, 11:55

Przed trzema miesiącami internetowy serwis Engadget podał, że nowa konsola korporacji Microsoft nosić będzie nazwę Xbox 360 (vide news z 5 lutego 2005) i istotnie tak jest. Teraz wspomniana witryna prezentuje pierwsze fotografie owego elektroniczno-rozrywkowego urządzenia, wykonane w trakcie pokazu w Los Angeles.

Ewolucja broni cz.5
Ewolucja broni cz.5

Elrond, 8 maja 2005, 10:12

Premiera polskiej wersji sequela znakomitej strategii czasu rzeczywistego, Empire Earth 2, zbliża się wielkimi krokami, my zaś kontynuujemy nasz cykl poświęcony ewolucji broni w poszczególnych epokach występujących w tej grze. W dzisiejszej części przedstawiamy rozwój broni w Epoce Renesansu i Imperialnej.