Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 maja 2005

Świeża krew w Activision

eLKaeR, 26 maja 2005, 15:15

Podczas minionych targów E3 2005 mieliśmy okazję ujrzeć sporo nowych gier, widniejących w planach wydawniczych korporacji Activision – np. Quake IV i Call of Duty 2. Szefowie koncernu postanowili zwiększyć jego siłę w materii elektroniczno-rozrywkowego developingu i podjęli decyzję o przejęciu kontroli nad pewną kanadyjską firmą, istniejącą od 2000 roku.

Będzie więcej gier z cyklu Enemy Territory a także Return to Castle Wolfenstein 2

Krystian Smoszna, 26 maja 2005, 14:05

Zwolennicy programu Wolfenstein: Enemy Territory niezbyt entuzjastycznie przyjęli wiadomość o kolejnym produkcie z serii, który zamiast w realiach II wojny światowej, rozgrywał będzie się w niedalekiej przyszłości. Pewną barierę może też stanowić cena gry. Jak doskonale wiemy, pierwsza Enemy Territory była rozprowadzana za darmo, teraz za przyjemność zabawy w trybie multiplayer trzeba zapłacić.

Będzie Sacred 2

Elrond, 26 maja 2005, 13:57

Fani gry Sacred, którzy już od jakiegoś czasu zagrywają się w oficjalny dodatek Sacred: Underwold (polscy gracze muszą jeszcze na niego trochę poczekać), mogą nie obawiać się, iż historia królestwa Ankarii na tym się zakończy. Jak podali przedstawiciele Ascaron oraz Take 2, firmy te będą współpracować przy tworzeniu i wydaniu Sacred 2.

Summit Strike samodzielnym rozszerzeniem Tom Clancy's Ghost Recon 2
Summit Strike samodzielnym rozszerzeniem Tom Clancy's Ghost Recon 2

eLKaeR, 26 maja 2005, 10:55

Pięćdziesiąt lat istnieje już kosmodrom Bajkonur, skąd w 1961 roku wystrzelono na orbitę okołoziemską pierwszego człowieka, czyli Jurija Gagarina. Centrum lotów znajduje się na terytorium Kazachstanu, a zatem kraju, który będzie miejscem akcji w samodzielnym rozszerzeniu gry Tom Clancy’s Ghost Recon 2, noszącym podtytuł Summit Strike.

Inny termin premiery TOCA Race Driver 2006
Inny termin premiery TOCA Race Driver 2006

eLKaeR, 26 maja 2005, 10:32

Wirtualni kierowcy wyścigowi zapewne niecierpliwie oczekują na komercyjny debiut TOCA Race Driver 2006, czyli de facto trzeciej odsłony serii TOCA Race Driver ze znanej stajni Codemasters. Oficjalna internetowa strona tego produktu wyraźnie sugeruje, iż termin jego rynkowej premiery uległ zmianie.

Gears of War - PeCetowcy mogą pomarzyć...

Krystian Smoszna, 26 maja 2005, 09:10

„Gears of Wars to ekskluzywny tytuł na Xbox 360” – w taki oto sposób Mark Rein z Epic Games wylał kubeł zimnej wody na głowy PeCetowców. Mimo wcześniejszych zapowiedzi pana Allarda z firmy Microsoft odnośnie wydania gry również na „blaszaki”, nie jest to prawda.