Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 maja 2005

Kiedy naprawdę poznamy moc Nintendo Revolution?
Kiedy naprawdę poznamy moc Nintendo Revolution?

Radosław Grabowski, 22 maja 2005, 15:55

Już trzy lata pierwsze skrzypce w japońskiej korporacji Nintendo gra czterdziestosześcioletni Satoru Iwata. Agencja Reuters dowiedziała się od prezesa kilku ciekawych rzeczy na temat oficjalnie zaprezentowanej przed czterema dniami konsoli następnej generacji o nazwie Revolution.

Unreal Engine 3 w grze Gears of War zobaczą nie tylko posiadacze konsol Xbox 360
Unreal Engine 3 w grze Gears of War zobaczą nie tylko posiadacze konsol Xbox 360

Radosław Grabowski, 22 maja 2005, 14:14

J Allard, sprawujący w firmie Microsoft funkcję wiceprezesa, udzielił przedstawicielom serwisu GamesIndustry.biz wywiadu nt. nadchodzącej platformy Xbox 360. Przy okazji potwierdził, że efektowna gra o nazwie Gears of War (vide news z 18 maja 2005) nie będzie dostępna wyłącznie dla posiadaczy tej konsoli.

Pierwszy screenshot z gry Bully
Pierwszy screenshot z gry Bully

Krystian Smoszna, 22 maja 2005, 13:49

Kilkanaście dni temu znana i lubiana firma Rockstar Games poinformowała opinię publiczną o pracach nad nowym, jak zwykle kontrowersyjnym produktem o nazwie Bully. Jakby na potwierdzenie powyższej wiadomości, wspomniane wyżej studio podzieliło się pierwszym screenshotem z tej gry.

Battlecruiser Millennium - stary ale jary i ... darmowy

Maciej Myrcha, 22 maja 2005, 11:02

Mam doskonałą wiadomość dla fanów symulatorów kosmicznych, a szczególnie tych, którzy darzą sympatią serię Battlecruiser. Otóż gra Battlecruiser Millennium została udostępniona do pobrania zupełnie za darmo.