Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 maja 2005

Trzeci dzień Targów E3

Redakcja GRYOnline.pl, 21 maja 2005, 16:12

Trzeci, a zarazem ostatni dzień targów E3 mamy już za sobą. Zapraszamy do zapoznawania się z materiałami i informacjami, które udało nam się dla Was zebrać.

NCSoft na E3 –  Tabula Rasa
NCSoft na E3 – Tabula Rasa

Redakcja GRYOnline.pl, 21 maja 2005, 15:46

Z Tabula Rasa wiąże się przede wszystkim nazwisko jego twórcy – Richarda Garriota. Wydawca gry – firma NCSoft – nie szczędzi wysiłku, aby właśnie w ten sposób reklamować swój produkt. Z tym większym zainteresowaniem pospieszyliśmy na prezentację programu. Wszak „ojciec” kultowego cyklu Ultima to klasa sama dla siebie.

Bohemia Interactive na E3 – Operation Flashpoint 2
Bohemia Interactive na E3 – Operation Flashpoint 2

Redakcja GRYOnline.pl, 21 maja 2005, 15:26

Jedną z gier, jakie miałem okazję zobaczyć w trzecim dniu targów E3, była zapowiadana od dłuższego czasu kontynuacja słynnej gry Operation Flashpoint na platformę PC, oraz kolejny produkt z tej rodziny, przygotowywany z myślą o konsoli Xbox.

CDV na E3 – War Front: Turning Point
CDV na E3 – War Front: Turning Point

Redakcja GRYOnline.pl, 21 maja 2005, 15:25

Według autorów PeCetowej strategii czasu rzeczywistego pt. War Front: Turning Point historyczne samobójstwo Adolfa Hitlera w bunkrze pod berlińską Kancelarią Rzeszy może wcale nie zaistnieć, gdyż gracze otrzymają sposobność pozbycia się lidera NSDAP samodzielnie. W trakcie kalifornijskich targów E3 2005 na stoisku korporacji wydawniczej CDV dowiedzieliśmy się jednak znacznie więcej.

Hity kwietnia według serwisu NPD

Maciej Myrcha, 21 maja 2005, 14:01

Grupa NPD opublikowała swój kolejny raport dotyczący najlepiej sprzedających się gier na PC w USA w miesiącu kwietniu. Poniżej przedstawiamy 20 tytułów, które znalazły się w czołówce tej listy.

Taksówkarz prosto z targów, czyli prezentacja gry pt. Taxi Driver podczas E3 2005
Taksówkarz prosto z targów, czyli prezentacja gry pt. Taxi Driver podczas E3 2005

Radosław Grabowski, 21 maja 2005, 12:12

Komputery osobiste klasy PC oraz stacjonarne konsole PS2 i Xbox są docelowymi platformami dla trójwymiarowej gry akcji Taxi Driver, powstającej z okazji trzydziestej rocznicy nakręcenia przez Martina Scorsese głośnego filmu o tej samej nazwie (polski tytuł: Taksówkarz) z Robertem DeNiro w roli głównej. Omawiany produkt figuruje w planie wydawniczym korporacji Majesco na 2006 rok.

Świetlana prognoza BLACKA
Świetlana prognoza BLACKA

Redakcja GRYOnline.pl, 21 maja 2005, 06:56

Niech Was nie zmyli tytuł gry – BLACK to jedna z jaśniejszych gwiazd na firmamencie planu wydawniczego Electronic Arts. To niesamowicie grywalny shooter, który pozawala graczowi na odstresowanie się lub nawet wyżycie w stopniu znacznie przekraczającym doświadczenia, jakie stają się naszym udziałem w dzisiejszych grach. To gra, w której zniszczyć można niemalże wszystko, co wpadnie w oko.