Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 maja 2005

Poradnik: Act of War: Direct Action

Redakcja GRYOnline.pl, 2 maja 2005, 18:35

Poradnik do gry Act of War: Direct Action zawiera wszystko, co jest potrzebne do poznania wszystkich trzech walczących stron, a także kompletną i ilustrowaną solucję, mającą pomóc graczom, którzy utknęli podczas kampanii.

EMPiK - Top Lista nr 17 (02/05/05)

Maciej Myrcha, 2 maja 2005, 14:20

Już po raz 17 prezentujemy Wam listę najlepiej sprzedających się gier na PeCety oraz PS2, będącą efektem podsumowania wyników z 59 salonów sieci EMPiK. Zobaczmy więc zatem, jakie gry trafiły w gusta kupujących w tygodniu 25.04.2005-01.05.2005.

Nowe studio byłych pracowników Acclaim

Maciej Myrcha, 2 maja 2005, 12:43

Jeden z wielkich branży komputerowej, firma Acclaim, niestety już nie istnieje. Nie oznacza to jednak, iż wszystkie gry, które przygotowywali pracownicy Acclaim, odeszły w zapomnienie. Jeden z najciekawiej zapowiadających się tytułów firmy, Interview With A Made Man, ma szansę ujrzeć światło dzienne.

Srebny PlayStation 2
Srebny PlayStation 2

Krystian Smoszna, 2 maja 2005, 12:32

Mimo, że koncern Sony powoli szykuje się do premiery konsoli PlayStation 3, jego poprzednik wcale nie jest traktowany po macoszemu. Wręcz przeciwnie. I nie chodzi tu tylko o nowe programy, których powstaje cała masa, ale również sam sprzęt. Tym razem Japończycy próbują wcisnąć potencjalnym nabywcom to samo urządzenie, tyle że w innym kolorze.

Another World na GBA za darmo!
Another World na GBA za darmo!

Krystian Smoszna, 2 maja 2005, 11:41

Another World – legendarna gra z gatunku action/adventure, która niegdyś szokowała wyśmienitą introdukcją, trafiła na konsolę GameBoy Advance. Nie byłoby w tym nic specjalnego (wszak wiele starszych tytułów trafia dzisiaj ponownie do obiegu) gdyby nie fakt, że w produkcji programu brał udział Eric Chahi – słynny projektant pierwowzoru.

Pierwsze zdjęcia z wiosennej wycieczki rowerowej - Pro Cycling Manager
Pierwsze zdjęcia z wiosennej wycieczki rowerowej - Pro Cycling Manager

Daniel Sodkiewicz, 2 maja 2005, 11:27

Developerzy z Cyanide Studio to twórcy gry Chaos League, oraz serii managerów o tematyce wyścigów konnych, rowerowych oraz grze w rugby. Programiści ci opublikowali właśnie pierwsze screeny i informacje na temat ich najnowszego projektu o nazwie Pro Cycling Manager.