Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 10 maja 2005, 17:42

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Cold Fear

Poradnik do gry z gatunku survival-horror - Cold Fear dokładnie opisuje jak ukończyć całą rozgrywkę wykonując kolejne zadania, w taki sposób by zminimalizować konieczność ponownego odwiedzania tych samych pomieszczeń.

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do Cold Fear. W poniższym tekście odnajdziesz dokładny opis przejścia tej gry. Z racji tego, iż jest to stosunkowo liniowy survival-horror w wielu miejscach będziesz niestety musiał podążać zgodnie z ustaloną przez producentów ścieżką. Poradnik został skonstruowany w taki sposób, aby zminimalizować konieczność ponownego odwiedzania tych samych pomieszczeń. Jednocześnie postarałem się zadbać o to, aby wszystkie ciekawsze scenki i wydarzenia (także te nieobowiązkowe) zostały omówione. Oznaczenia zostały ograniczone do minimum a to dlatego, iż nie przewidziano możliwości dowolnego zapisywania stanu gry. Jeśli zaś chodzi o cele poszczególnych etapów, zalicza się je właściwie na bieżąco.” - „Stranger”

Cold Fear - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Cold Fear w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.