Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 9 maja 2005, 18:32

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Freedom Force vs the 3rd Reich

Poradnik do gry Freedom Force vs the 3rd Reich nakierowany został w głównej mierze na osoby, które nie miały kontaktu z poprzednią częścią gry. Znajdziecie w nim dokładny opis przejścia przygotowanej przez producentów kampanii singleplayer.

„Witaj w nieoficjalnym poradniku do gry “Freedom Force vs the 3rd Reich”. W poniższym tekście znajdziesz dokładny opis przejścia przygotowanej przez producentów kampanii singleplayer. Poradnik nakierowany został w głównej mierze na osoby, które nie miały kontaktu z poprzednią częścią gry. Wiele oczywistych dla fanów serii rzeczy zostało w nim dokładnie wyjaśnionych.

Tekst podzielony został na kilkanaście części opisujących kolejne etapy kampanii. Celowo nie wspominam tu o samych misjach albowiem omówię również działanie ekranów pojawiających się pomiędzy właściwymi poziomami (wizyty w fortecy Freedom Force). Poradnik został skonstruowany w taki sposób, aby gracz mógł na bieżąco uzyskiwać odpowiedzi na nurtujące go pytania (bez konieczności przeglądania różnych fragmentów solucji).” - „Stranger”

Freedom Force vs the 3rd Reich - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Freedom Force vs the 3rd Reich w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.