Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 28 czerwca 2005, 16:39

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Singles 2: Triple Trouble

Poradnik do gry Singles 2: Triple Trouble oprócz porad przydatnych w każdym trybie rozgrywki, zawiera dokładny opis przejścia przez misję fabularną. Dzięki temu bez problemów będziecie widzieć w jaki sposób zacieśniać związki międzyludzkie.

„Singles 2” należy do odmiany strategii ekonomicznych zwanej symulatorem życia. Główną treścią gry są bowiem relacje międzyludzkie i dobre samopoczucie jednostek. By im to zapewnić, oprócz udanych związków tworzy się wspaniałe i komfortowe mieszkania, ponieważ urozmaicone otoczenie sprzyja zacieśnianiu więzi międzyludzkich.

Gra składa się z czterech scenariuszy: sfabularyzowanej misji „Story”, oraz trzech możliwości podjęcia gry swobodnej. [...] Ten poradnik, oprócz porad przydatnych w każdym trybie rozgrywki, zawiera dokładny opis przejścia przez misję fabularną. Jej treść to istne grzęzawisko skłębionych uczuć. Życzę szczęścia przy zagłębianiu się w zakręty losu!” - „Mal”

Singles 2: Triple Trouble - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Singles 2: Triple Trouble w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.