Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 czerwca 2005

Dane techniczne konsoli Revolution wyciekły do Sieci

eLKaeR, 11 czerwca 2005, 17:05

Cokolwiek ogólnikowe informacje na temat nowej konsoli Revolution (vide news z 18 maja 2005), przygotowywanej przez korporację Nintendo, postanowił właśnie uzupełnić pewien anonimowy programista. Ten tajemniczy człowiek pracuje ponoć w firmie developerskiej, kooperującej ze wspomnianym elektroniczno-rozrywkowym gigantem.

Kto dostarczy dyski twarde dla Xbox 360?

eLKaeR, 11 czerwca 2005, 14:55

Przed niespełna miesiącem oficjalnie zaprezentowaliśmy Wam konsolę następnej generacji o nazwie Xbox 360. Na liście specyfikacji technicznych nowego urządzenia marki Microsoft figuruje m.in. dysk twardy o pojemności 20 GB. Wiemy już nieco więcej na temat tego nośnika danych.

Boiling Point: Road to Hell - "europejski" patch 1.1

Elrond, 11 czerwca 2005, 14:00

Dosłownie kilka dni po opublikowaniu patcha do europejskiej wersji sygnowanego przez Deep Shadows FPSa Boiling Point: Road to Hell, firma Atari, wydawca gry, zdecydowała się na wypuszczenie kolejnej łatki o numerze 1.1. Wszyscy gracze, którzy mają problemy z rozgrywką (oczywiście natury technicznej) powinni zaopatrzyć się w to "lekarstwo".

Halo na kinowym ekranie - nowe informacje

Elrond, 11 czerwca 2005, 12:43

Kilka dni temu informowaliśmy Was o dość nietypowej próbie Microsoftu zainteresowania studiów filmowych przeniesieniem Halo na ekrany kinowe. Jednak cieniem na tej akcji kładły się warunki, jakie za prawa do sfilmowania gry postawił gigant z Redmont. I tak jak spekulowano, większość studiów, m.in. Paramount, Warner Bros. czy New Line Cinema, odrzuciła ofertę.

Sobotnie screenshoty z Alan Wake
Sobotnie screenshoty z Alan Wake

eLKaeR, 11 czerwca 2005, 11:44

Pewnikiem uwaga pecetowych entuzjastów trójwymiarowych gier akcji skupiona jest obecnie na Grand Theft Auto: San Andreas – chociażby z racji wczorajszej polskiej premiery. Jednakże wielu graczy wypatruje już niecierpliwie kolejnej pozycji, szykowanej przez ojców serii Max Payne. Mowa o psychologicznym thrillerze akcji pt. Alan Wake. Fińska firma Remedy Entertainment wypuściła świeże screenshoty.

Prace nad Chronicles of Ny przerwane

Elrond, 11 czerwca 2005, 11:30

Firma Clownkeep za pomocą uaktualnienia swojej strony internetowej z żalem informuje społeczność graczy o przerwaniach prac nad projektem Chronicles of Ny. Gra w swoim obecnym kształcie zostaje "odłożona na półkę" i niewykluczone, iż twórcy powrócą do niej, nie konkretyzują jednak swoich planów.